پس از راه اندازی در 23 می


توسعه یافته توسط Piccolo Studioظهور: یک داستان ساده، اطلاعیهبعد از مااین اعلامیه که در دسامبر گذشته اعلام شد، ممکن است پرمخاطب ترین اعلامیه نبود، اما وعده یک ماجراجویی سورئال پلتفرمینگ مطمئناً توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اکنون دقیقاً زمان عرضه بازی به همراه جزئیات جدید گیم پلی تایید شده است.

بعد از مااین بازی که در 23 می عرضه می‌شود، بازیکنان را به نسخه‌ای سورئال از زمین می‌برد که در آینده‌ای دور اتفاق می‌افتد، جایی که همه زندگی از بین رفته است، جایی که بازیکنان به عنوان پوره‌های کوچکی که برای اولین بار به دنیا آورده شده‌اند، بازی می‌کنند. در یک پست بلاگ پلی استیشن، الکسیس کورومیناس، مدیر کل استودیوی پیکولو، محیط بازی را اینگونه توصیف کرد: «دنیای عجیب، عجیب و غریب، اما در نهایت مسحورکننده که در آن اشیاء روزمره شناور هستند و برخی کوچک هستند، برخی دیگر بزرگ هستند و لایه‌های روغن خطرناک زمین را آلوده می‌کند». .

از نظر گیم پلی،بعد از مااز ترکیبی از مبارزات، پلتفرمینگ، پازل ها و چالش های پیمایش در 10 بیوم که دنیای بازی را تشکیل می دهند، استفاده می کند. این بازی نوید طراحی هنر انتزاعی، پلتفرم و حرکت سریع، سیستم دوربین پویا، داستان سرایی محیطی و موارد دیگر را می دهد. برای اطلاعات بیشتر، تریلر گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید.

وقتی شروع کردیبعد از مابرای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *