AEW: Fight Forever به عنوان یک به‌روزرسانی رایگان در 24 ساعت آینده ورزشگاه را دچار ازدحام می‌کند


توسعه دهندگان Yuke’s، THQ Nordic و All Elite Wrestling اعلام کرده اند که حالت Stampede Stampede Battle Royale جدید به بازی کشتی حرفه ای می آید. AEW: برای همیشه بجنگ ظرف 24 ساعت آینده

حالت Stampede Stampede برای همه در دسترس است AEW: برای همیشه بجنگ به صورت رایگان، شما به عنوان کشتی گیر حرفه ای مورد علاقه خود در برابر 29 بازیکن دیگر بازی می کنید. این نوع مسابقه در یک استادیوم بزرگ فوتبال برگزار می شود و دارای چندین منطقه مختلف با طیف گسترده ای از سلاح های موجود و مناطق جنگی است.

بازیکنان می توانند با انجام حرکات کشتی برای خسته کردن حریفان یکدیگر را حذف کنند و زمانی که فقط یک کشتی گیر ایستاده باشد مسابقه به پایان می رسد. Stadium Stampede همچنین دارای سایر کنوانسیون های گیم پلی بتل رویال، مانند زمین بازی کوچکتر است.

این نوع مسابقه بر اساس یک نوع مسابقه واقعی است که دو بار در طول نمایش کشتی نخبگان برگزار شد و سومین مسابقه برای یک رویداد آینده برنامه ریزی شده است.

AEW: برای همیشه بجنگ برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بخوانید.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *