طبق تریلر جدید AEW: Fight Forever دارای حالت Battle Royale 30 نفره خواهد بود.


ناشر THQ Nordic و توسعه دهنده Yuke تریلر را منتشر کرده اند که در آن اولین به روز رسانی محتوای رایگان بازی کشتی کج حرفه ای اخیرا منتشر شده است. AEW: برای همیشه بجنگ. این تریلر که در زیر می توانید آن را تماشا کنید، حالت جدیدی از بازی به سبک بتل رویال را به نمایش می گذارد. هنوز تاریخ انتشار برای این حالت بازی مشخص نشده است، اما تریلر نشان می دهد که به زودی به عنوان یک آپدیت رایگان منتشر خواهد شد.

این تیزر کوتاه از نظر جزئیات سبک است و ایده خوبی از حالت بازی Battle Royale با عنوان “Stadium Stampede” به شما می دهد. در حالت بازی، بازیکنان در مسابقه‌هایی با ۲۹ بازیکن دیگر در یک استادیوم بزرگ فوتبال شرکت می‌کنند.

بازیکنان می توانند با انجام حرکات کشتی و خسته کردن حریفان یکدیگر را حذف کنند تا زمانی که فقط یک کشتی گیر ایستاده باشد. این حالت بازی همچنین از قراردادهای سایر ژانرهای بتل رویال، مانند عرصه های کوچک و قرار دادن سلاح های به ظاهر تصادفی استفاده می کند.

Stadium Stampede Mode برگرفته از انواع مسابقات مشابهی است که در گذشته انجام شده است. AEW نشان داده شده است. با این حال، مسابقه اولیه فرمتی داشت که در آن دو تیم در اطراف یک استادیوم کشتی می گرفتند، نه اینکه 30 کشتی گیر آزادانه با هم مبارزه کنند.

AEW: برای همیشه بجنگ برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر بررسی ما را بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *