AEW: Fight Forever در 27 ژوئن منتشر می شود – شایعات


به لطف واژگونی مورد انتظار، طرفداران کشتی بالاخره توانستند در چند سال گذشته یک کشتی خوب بازی کنند. WWE 2K در مورد این سری، به طور خاص یک بازی وجود دارد که بسیاری از مردم به آن توجه دارند – بازی Yuke’s AEW: برای همیشه بجنگ – من تو را مدت زیادی منتظر گذاشتم. اعلامیه های رسمی در مورد تاریخ انتشار کمیاب است و ناشر THQ Nordic ماه گذشته گفت که بازی هنوز برای انتشار آماده نشده است، اما ممکن است به زودی تغییر کند.

با توجه به Fightful Select (از طریق VGC): AEW: برای همیشه بجنگ مطابق با AEW x NJPW Forbidden Door 2 که برای 25 ژوئن برنامه ریزی شده است، در 27 ژوئن منتشر خواهد شد. گفته می شود که تاریخ انتشار بازی در آینده نزدیک اعلام خواهد شد. باید دید که آیا این اتفاق در یکی از بسیاری از رویدادهای بازی آینده رخ می دهد یا THQ Nordic و AEW تصمیم می گیرند کاری را جداگانه انجام دهند.

طبق اعلام Fightful Select، تاریخ انتشار اعلام شده است AEW: برای همیشه بجنگ به دلیل جنجال بر سر رسلر سی ام پانک به تعویق افتاد.

AEW: برای همیشه بجنگ در حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *