AEW: Fight Forever دریافت اولین DLC با حضور کیت لی و اسم حیوان دست اموز


توسعه دهنده Yuke اولین DLC در مقیاس بزرگ را برای یک بازی کشتی حرفه ای منتشر کرد AEW: برای همیشه بجنگ. عنوان DLC است بسته اسم حیوان دست اموز بی حد و حصردو مورد جدید را به فهرست بازی اضافه می کند: The Bunny و Keith Lee. DLC به عنوان بخشی از Season Pass یا به تنهایی در دسترس است.

همزمان با آوردن اسم حیوان دست اموز و کیت لی، AEW: برای همیشه بجنگ، DLC همچنین با دو مینی بازی جدید ارائه می شود: MJF Car Thrash و Sloth Sling.

در به روز رسانی اخیر، AEW: برای همیشه بجنگ ما به تازگی یک حالت بازی جدید رایگان با عنوان Stadium Stampede منتشر کردیم. این حالت بازی با الهام از بازی های بتل رویال، 30 بازیکن را به عرصه ای بزرگ می اندازد که در آنجا با استفاده از انواع سلاح ها و حرکات کشتی، یکدیگر را حذف می کنند.

حالت‌های بازی بر اساس انواع بازی‌هایی که در نمایش‌های AEW برگزار می‌شوند، نامگذاری می‌شوند، که جدیدترین آنها اخیراً برگزار شده است.

AEW: برای همیشه بجنگ برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بخوانید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید