Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp تریلر جدیدی دریافت می کند که Orange Star Commander را نشان می دهد


نینتندو تریلر جدیدی از بازی استراتژیک نوبتی خود منتشر کرد Advance Wars 1+2: Reboot Campتریلر بر روی نمایش فرماندهان موجود در حین بازی به عنوان جناح ستاره نارنجی به عنوان بخشی از فشار بازاریابی بازی تا تاریخ انتشار آن در 21 آوریل تمرکز دارد.

این تریلر نقاط قوت و ضعف CO های مختلف Orange Star را نشان می دهد. به عنوان مثال، اولین اندی برجسته شده در واقع یک CO متعادل بدون نقطه ضعف است. از سوی دیگر، اندی نیز هیچ نقطه قوت مشخصی ندارد که او را از سایر CO ها متمایز کند. اندی همچنین می‌تواند از Hyper Repair CO Power برای ترمیم تمام واحدها برای 2 اسب بخار استفاده کند.

در مقابل، مکس به واحدهای قدرتمندی که بر روی نبرد مستقیم متمرکز شده اند دسترسی دارد. نقطه ضعف مکس در واحدهای رزمی غیرمستقیم بسیار ضعیفتر اوست. مکس به قدرت Max Force CO مجهز شده است تا قدرت شلیک واحدهای رزم مستقیم را بیشتر کند.

سامی به عنوان سومین CO ستاره نارنجی، به واحدهای حمل و نقلی که می توانند بیشتر حرکت کنند، و همچنین به واحدهای پیاده نظام که می توانند سریعتر از سایر CO ها دارایی باشند، دسترسی دارد. از سوی دیگر، واحدهای رزم مستقیم غیرپیاده، قدرت آتش را کاهش داده اند. سامی ها دارای دو زمان CO قدرت هستند که به واحدهای پیاده نظام و ماشین کمک می کند.

Advance Wars 1+2: Reboot Camp ما اخیراً تعداد زیادی تریلر دریافت کرده ایم. آخرین تریلر نبردهای بازی، ویرایشگر نقشه و موارد دیگر را به نمایش گذاشت، در حالی که تریلرهای قبلی نمای کلی از گیم پلی بازی را نشان می داد.

Advance Wars 1+2: Reboot Camp قرار است در 21 آوریل به عنوان نرم افزار انحصاری Nintendo Switch منتشر شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *