Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp Gameplay ویدیوی نبردها، ویرایشگر نقشه و موارد دیگر


صبر کنAdvance Wars 1+2: Reboot Campاین مدت طولانی بوده است، اما پس از تاخیرهای پیش بینی نشده ای که بازی را کمی بیشتر از آنچه انتظار می رفت به تعویق انداخته است، سرانجام دو بازسازی قسطی Game Boy Advance از فرنچایز محبوب تاکتیکی نوبتی در دسترس قرار گرفت. نینتندو اخیراً تریلر خلاصه بازی را منتشر کرده است. به عنوان مقدمه ای در مورد آنچه بازیکنان می توانند از بازی انتظار داشته باشند، و IGN همچنین یک ویدیوی گیم پلی منتشر کرد که بیش از شش دقیقه فیلم جدید را به نمایش گذاشت.

ویدیو با معرفی این دو مبارزه آغاز می شود. یکی اندی و ارتشش را در مقابل اولاف دارد و دیگری نل و ارتشش را به جای اولی مداخله می کند. دومی از این دو نیز اجمالی از هر چیزی را ارائه می دهد.راه اندازی مجدد کمپقدرت های CO به صورت زیر است:

در همین حال، ویرایشگر نقشه نسخه بازسازی شده نیز در ویدیوی گیم پلی نمایش داده می شود که طیف چشمگیر گزینه ها و ابزارهای ایجاد را نشان می دهد. بازیکنان می‌توانند انواع مختلفی از زمین‌ها را با ویژگی‌های منحصربه‌فرد در سراسر شبکه از جمله اقیانوس، زمین، کوه‌ها، سواحل، جنگل‌ها و غیره راه‌اندازی کنند، در حالی که گزینه‌های دیگر به شما امکان می‌دهند شهرها، پایگاه‌ها، پل‌ها، جاده‌ها و غیره را اضافه کنید. علاوه بر این که می توانید از پیش استقرار تعداد زیادی از واحدها، مانند. برای اطلاعات بیشتر، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

Advance Wars 1+2: Reboot Campاین بازی در تاریخ ۲۱ آوریل برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید