اکتیویژن برنامه انتشار Call of Duty را تا سال 2027 ایجاد می کند


اگر بتوان گزارش ها را باور کرد، برنامه اولیه Activision این بود که نسخه جدیدی را منتشر نکند. ندای وظیفه قرار بود برای اولین بار در سال 2023 مسابقه ای برگزار شود که البته اینطور نشد. فراخوان جنگ مدرن 3 قرار است ماه آینده منتشر شود.باید دید که آیا این شرکت تصمیم دارد به زودی یک وقفه یک ساله از این سری بگیرد یا خیر، اما به نظر می رسد که اکتیویژن در حال برنامه ریزی برای چند سال آینده است. ندای وظیفه با توجه به مقیاس سریال، این نباید برای هیچ کس تعجب آور باشد.

در مصاحبه اخیر با GamesBeat، رئیس اکتیویژن، راب کوستیچ، گفت که این شرکت برنامه هایی دارد که: ندای وظیفه از هم‌اکنون تا سال 2027 منتشر خواهد شد و برخی کارها در حال انجام است.

وی گفت: ما همیشه در مرحله برنامه ریزی، مرحله برنامه ریزی بلندمدت هستیم. “در حال حاضر، به دلیل کاری که روی آن کار می کنیم، بازی ها را تا سال 2017 برنامه ریزی می کنیم. همه اینها یک تجربه یادگیری عالی است. هر چیزی که در گذشته اتفاق افتاده است یک تجربه یادگیری عالی خواهد بود. ما گروه‌های متمرکز بزرگی در سرتاسر جهان داریم که هر روز به ما می‌گویند درباره سریال‌هایی که بیشتر به آن علاقه داریم چه فکری می‌کنند.”

کوستیچ افزود که این طرح در چند سال آینده ادامه خواهد داشت. ندای وظیفه ما همچنان به تلاش خود برای ارائه تجربیات متمایز ادامه خواهیم داد، همانطور که در گذشته با تنظیمات مدرن، آینده نگر و جنگ جهانی دوم داشته ایم.

او گفت: «ببین، ما یاد گرفتیم. “فکر می‌کنم بازی‌های زیادی در پیش داشته‌ایم. احتمالاً تا جایی که می‌توانستیم پیش رفتیم. در گذشته بازی‌هایی ساخته‌ایم. با گذشت زمان، متوجه خواهیم شد که نقطه شیرین چیست. ، می توانید ببینید چه چیزی در جامعه طنین انداز می شود. جنگ مدرن و عملیات سیاه فرنچایز واقعا محبوب است. مطمئناً، بازی‌های دیگری هم بوده‌اند که واقعاً خوب عمل کرده‌اند، مانند بازی اصلی جنگ جهانی دوم که توسط Sledgehammer در سال 2017 منتشر شد. من فکر می‌کنم تعادل مهمترین چیز است، اما اینکه شما واقعاً نیاز به ارائه یک تجربه متفاوت خوب دارید، چیزی که برای مردم خوب است که در آن شرکت کنند، و چیزی که باعث شود آنها احساس کنند در حال تجربه نوع جدیدی از سرگرمی هستند. این چیزی است که ما داریم. احساس کنید. ”

البته یک چیز مسلم است: ندای وظیفه اگر خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت انجام شود، بازی‌ها در دهه آینده برای کنسول‌های پلی‌استیشن و نینتندو عرضه خواهند شد (و به نظر می‌رسد احتمال آن افزایش می‌یابد).

چه چیزی در آینده در پیش است؟ جنگ مدرن 3 برای ندای وظیفه فرنچایز، یک فاش ادعا می کند که توسعه قسمت 2024 توسط Treyarch هدایت می شود و اشاره می کند که می تواند به یک سریال جداگانه تبدیل شود. عملیات سیاه پیوست.

فراخوان جنگ مدرن 3در همین حال، “”” قرار است در تاریخ 10 نوامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید