بازی‌های اکتیویژن بلیزارد تا سال 2024 به Game Pass نمی‌آیند – فیل اسپنسر


خرید 69 میلیارد دلاری مایکروسافت از Activision Blizzard مطمئناً با موانع زیادی در روند تأیید روبرو شد، اما سرانجام این معامله هفته گذشته رسماً تکمیل شد و مایکروسافت رسماً از Activision Blizzard King در ایکس باکس استقبال کرد. بدیهی است که معامله‌ای با این بزرگی برای سال‌های آینده تأثیر قابل‌توجهی بر صنعت خواهد داشت، اما وقتی صحبت از آینده نزدیک به میان می‌آید، بسیاری بر این باورند که بازی‌های موجود در کاتالوگ پشتی Activision Blizzard در Game Pass در دسترس خواهند بود. به کاتالوگ اضافه شود

با این حال، معلوم است که تا سال آینده ادامه خواهد داشت. فیل اسپنسر، مدیرعامل Microsoft Gaming در پادکست اخیری که توسط کانال رسمی ایکس باکس آپلود شده است (در زیر مشاهده کنید): زمان زیادی نمی گذرد که کاتالوگ پشتی Activision Blizzard یک به روز رسانی بزرگ دریافت می کند.

“وقتی Bethesda را تمام کردم، لحظه بسیار خوبی داشتم. توانستم بازی های زیادی را از کاتالوگ پشتی خود قرار دهم. [on Game Pass] و بیایید تاریخ آنها را جشن بگیریم،” اسپنسر گفت. حقیقت موضوع این است که در مورد Activision Blizzard King، فرآیند نظارتی زمان زیادی می برد و صادقانه بگویم، تا یک هفته یا بیشتر قبل از خاموش شدن CMA، ابهامات زیادی در این فرآیند وجود دارد. گفتن. [Competition and Markets Authority] بالاخره تصمیم گرفتند. در این مورد، وقتی نوبت به کار بر روی کاتالوگ پشتیمان می‌رسید، عمدتاً نمی‌توانستیم با اکتیویژن و بلیزارد کار کنیم. ”

اسپنسر گفت که کار در حال حاضر “آغاز” است، اما برای عبور از خط پایان زمان می برد، به این معنی که عنوان Activision Blizzard ممکن است تا سال آینده برای مشترکان Game Pass در دسترس نباشد. او گفت که این به معنای کم است.

وی گفت: اکنون که معامله کامل شده است، کار روی آن را آغاز می کنیم. “اما من یک کار دارم. و فکر می‌کنم دسته توییتر Activision یا دسته X، هر چه اسمش را بگذاریم، چیزی را منتشر کرده است که در مورد 2024 صحبت می‌کند، و فکر می‌کنم این درست است. در چند هفته آینده. خوب است. برای داشتن نوعی سقوط جشن مخفیانه.

اسپنسر اذعان می‌کند که ناامیدکننده است که عناوین Activision Blizzard از همان زمان عرضه روی Game Pass در دسترس قرار نخواهند گرفت، اما این خرید روی بلندمدت تمرکز دارد، که به گفته او “بسیار هیجان‌زده” است. او گفت: “در حال انجام آن هستم.”

اسپنسر گفت: «وقتی به بازی‌های جدیدی فکر می‌کنم، نظر صادقانه‌ام را به مردم می‌گویم. اگر بخواهیم امسال آنها را به اشتراک اضافه کنیم، به مردم می‌گفتم که این واقعیت که ما تعداد زیادی بازی در Game Pass منتشر نکرده‌ایم تا به روز اول برسیم، کمی ناراحت‌کننده است، اما من من در مورد آینده بسیار هیجان زده هستم. و من فقط فکر می کنم که ما اینجا هستیم. من می خواهم در این مورد با مردم صادق باشم.”

پس از تکمیل خرید توسط مایکروسافت، ندای وظیفه تایید شده است که بابی کوتیک، مدیر عامل جنجالی اکتیویژن بلیزارد در پایان سال جاری از سمت خود در این شرکت کناره گیری خواهد کرد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید