مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد در دسامبر 2022 در جریان نینتندو سوییچ 2 قرار خواهد گرفت.


پس از گزارش‌های اخیر مبنی بر نمایش جانشین نینتندو سوییچ به توسعه‌دهندگان در Gamescom، گزارش جدیدی که توسط The Verge منتشر شده است نشان می‌دهد که رابرت کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، برنامه‌هایی را برای نینتندو سوییچ در دسامبر 2022 اعلام کرده است. مشخص شد که او دریافت کرده است. توضیحی در مورد 2.

طبق گزارش The Verge، ایمیل‌های بین مدیران اکتیویژن بلیزارد نشان داد که کوتیک با شانتارو فوروکاوا، رئیس نینتندو درباره کنسول جدید در ماه دسامبر صحبت کرده است. این ایمیل‌ها به‌عنوان بخشی از شکایت FTC علیه خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت در اوایل سال جاری منتشر شد.

در ایمیلی که کریس اشناکنبرگ از Activision ارسال کرده است، آمده است که کنسول بعدی نینتندو نسبت به سوییچ فعلی ارتقاء قابل توجهی خواهد داشت و کنسول جدید بهتر از PS4 و Xbox One خواهد بود.

Schnakenberg نوشت: «با توجه به افزایش همسویی با پلتفرم Gen8 از نظر عملکرد و ارائه‌های قبلی ما در PS4/Xbox One، طبیعی است که فکر کنیم می‌توانیم چیزی قانع‌کننده در NG Switch ایجاد کنیم.» اگر بتوانیم به سخت افزار توسعه نمونه اولیه دسترسی اولیه داشته باشیم و زودتر ثابت کنیم که کار می کند، کمک می کند.

گزارش اخیر در اوایل این ماه نشان داد که پیگیری نینتندو برای سوییچ حتی به عملکرد کنسول‌های نسل فعلی نزدیک‌تر خواهد شد و توسعه دهندگان Gamescom عملکرد Epic Games را نشان می‌دهند. ماتریس بیدار می شود این گزارش همچنین نشان می دهد که Nintendo Switch 2 از ردیابی پرتو پشتیبانی می کند و می تواند از فناوری DLSS انویدیا برای حفظ عملکرد استفاده کند.

نینتندو هنوز در مورد سوئیچ 2 اعلامیه رسمی ارائه نکرده است، اما انتظار می رود این کنسول در اواخر سال 2024، هفت سال پس از عرضه نینتندو سوییچ اصلی، در قفسه های فروشگاه ها عرضه شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *