Ace Combat 8 ​​احتمالاً پروژه بزرگ بعدی Bandai Namco خواهد بود – Rumor


Bandai Namco است جرقه زدن توپ اژدها! صفر به کابوس های کوچک 3،در حال توسعه.با این حال، طبق گفته میدوری، افشاکننده سگا و اطلس، “پروژه بزرگ” بعدی این ناشر خواهد بود. Ace Combat 8.

در توییتر به کاربری که در مورد پتانسیل سوال پرسیده است پاسخ دهید بازسازی داستان های سرنوشت پروژه بزرگ بعدی Bandai Namco است تاريخچه این پروژه با پشتیبانی ILCA و ORCA در حال توسعه است. سپس Midori کاربر دیگری را اضافه کرد تاريخچه پروژه است داستان “من فکر می کنم که مبارزه با آس 8. ”

من مطمئن نیستم، اما منطقی است.بعد مبارزه با آس مدیر برند ایچیگو کونو که در آگوست 2021 معرفی شد، اعلام کرد که از Unreal Engine 5 استفاده خواهد کرد. سپس Bandai Namco با ILCA همکاری کرد تا این عنوان را رهبری کند و در سال 2022 یک شرکت جدید به نام Bandai Namco Ace را تأسیس کرد تا «بازی‌های سطح بالایی را ارائه کند که فراتر از انتظارات طرفداران در سراسر جهان است». طبق بیانیه ماموریت استودیو: تاريخچه این می تواند یک چیز کاملا جدید باشد.

مثل همیشه، باید منتظر تایید رسمی باشیم، اما ناشر برای Summer Game Fest در 7 ژوئن تایید شده است، بنابراین ممکن است شاهد اعلامیه ای باشیم. مشتاقانه منتظر است. Ace Combat 7 Skies Unknown.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید