بازی Ace Combat 7 Skies Unknown امروز برای نینتندو سوییچ منتشر شد


بیش از 5 سال از انتشار آن می گذرد، Ace Combat 7 Skies Unknown بالاخره روی نینتندو سوییچ در دسترس است. Bandai Namco اوایل سال جاری اعلام کرد که عنوان تحسین شده شبیه سازی پرواز رزمی در تابستان امسال بر روی پلتفرم های نینتندو عرضه خواهد شد و این بازی هم اکنون منتشر شده است. تریلر معرفی این نقطه عطف را در زیر تماشا کنید.

Ace Combat 7 Skies Unknowns علاوه بر بازی پایه، نسخه سوییچ تمامی DLC های منتشر شده پس از عرضه بازی را نیز شامل می شود که به بازیکنان امکان دسترسی به تمامی محتواها را می دهد. علاوه بر کمپین تک نفره، که یک بار دیگر بازیکنان را به فضای تخیلی واقعیت عجیب می برد (این بار با Trigger as a Fighter Pilot)، این بازی دارای محتوای چند نفره نیز می باشد.

در بررسی خود در زمان انتشار این بازی، امتیاز 9/10 را به آن دادیم و گفتیم:مبارزه با آس 7 زمان بسیار خوبی با محتوا و گزینه های کافی برای رضایت مبتدیان و علاقه مندان به پرواز است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Ace Combat 7 Skies Unknown همچنین برای PS4، Xbox One و PC منتشر شده است و بیش از 5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. یک دنباله در حال حاضر در حال توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید