بازی Ace Combat 7: Skies Unknown برای نینتندو سوییچ عرضه شد


نینتندو سوییچ تقریباً هفت سال از عمر آن می گذرد و به نظر می رسد که وارد ماه های پایانی چرخه عمر فعال خود می شود، اما اشخاص ثالث همچنان در حال انتقال عناوین قدیمی به این پلتفرم هستند. آخرین بازی برای پیوستن به لیست همیشه در حال رشد چیست؟ Ace Combat 7: Skies Unknown.

Bandai Namco اعلام کرد Ace Combat 7: Skies Unknown Deluxe Edition در 11 جولای برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این شامل بسته های DLC مختلف و آیتم های جایزه ای است که قبلا برای پلتفرم های دیگر منتشر شده بود. چهار بسته DLC در هنگام پرتاب گنجانده نشده است – مجموعه اصلی هواپیما، مجموعه آزمایشی سری هواپیما، مجموعه سری هواپیماهای پیشرفته، تفنگ بالا: ماوریک مجموعه هواپیما – در تاریخ دیگری وارد خواهد شد.

در بررسی ما: Ace Combat 7: Skies Unknown زمانی که در اوایل سال 2019 منتشر شد، ما به آن امتیاز 9 از 10 دادیم.مبارزه با آس 7 زمان بسیار خوبی است، با محتوا و گزینه های کافی که هم مبتدیان و هم علاقه مندان به هوانوردی را راضی کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

بازی Combat Flight Simulator Bandai Namco پنج سال پیش در ژانویه 2019 برای PS4، Xbox One و PC منتشر شد و تا نوامبر، بیش از 5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته بود. قسمت بعدی این مجموعه هم اکنون در دست تولید است. توسط Bandai Namco Ace توسعه یافته و بر روی Unreal Engine 5 ساخته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید