Access Controller برای PS5 در تاریخ 6 دسامبر با قیمت 89.99 دلار عرضه می شود


Access Controller برای PS5، کنترل‌کننده دسترسی انحصاری سونی برای کنسول‌های نسل فعلی، در تاریخ 6 دسامبر در سراسر جهان عرضه می‌شود. پیش‌سفارش‌ها از 21 جولای آغاز می‌شود و قیمت دستگاه 89.99 دلار / 89.99 یورو / 79.99 پوند است. برای نگاهی سریع به ویژگی های آن، آخرین تریلر زیر را بررسی کنید.

Access Controller چندین گزینه برای دسترسی ارائه می دهد، از کلاهک های آنالوگ تا درپوش دکمه های متعدد. از جهت گیری 360 درجه پشتیبانی می کند و 30 پروفایل کنترل را برای نقشه برداری دکمه ارائه می دهد. همچنین می‌توانید دکمه‌ها را خاموش کنید، دکمه‌ها و سوئیچ‌های مخصوص را از طریق درگاه 3.5 میلی‌متری AUX وصل کنید و حتی یک کنترلر DualSense را برای استفاده وصل کنید.

همچنین می توانید حساسیت چوب و منطقه مرده آن را تنظیم کنید. گزینه‌های دیگر عبارتند از تغییر ورودی‌ها، حالت جابه‌جایی که دکمه‌ها را در حین بازی به جای نگه داشتن آن‌ها تغییر می‌دهد، غیرفعال کردن دکمه‌ها و موارد دیگر. کنترل کننده دسترسی همچنین از پایه های AMPS یا سه پایه برای اتصال به سطوح مختلف پشتیبانی می کند. منتظر جزئیات بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *