«A Plague Tale: Requiem»، «Nobody Saves the World» و «Evil West» در ژانویه 2024 برای PS Plus Essential عرضه می شوند.


سونی اعلام کرده است که بازی های رایگان در ژانویه 2024 به پلی استیشن پلاس اسنشال اضافه خواهد شد. از 2 ژانویه تا 5 فوریه، مشترکین Essential، Extra و Premium می توانند: Tales of the Plague: Requiem PS5 و هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد و غرب شیطانی در PS4 و PS5.

Tales of the Plague: Requiem پیگیری Asobo Studio. داستان طاعون: بی گناهی. داستان آمیشیا و هوگو را دنبال می‌کند که به مکان‌های جدیدی می‌روند تا درمانی برای نفرین دومی پیدا کنند. علاوه بر مکانیک‌های مخفی کاری و جنگی پیچیده‌تر، جلوه‌های بصری فوق‌العاده و موسیقی متن فوق‌العاده‌ای نیز دارد. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد یک RPG اکشن از بالا به پایین توسط Drinkbox Studios. گواکاملی شهرت بازیکنان باید از transmogrification استفاده کنند تا اشکال مختلف به خود بگیرند و در حالی که هیچ کس نیستند با بلایا مبارزه کنند. هر فرم دارای سبک بازی و مهارت های منفعل خود است که می تواند با رشد شما مخلوط و مطابقت داده شود.در مورد سوال، غرب شیطانیعنوانی اکشن ماجراجویی در یک غرب وحشی عجیب و غریب که در آن شما با اسلحه و دستکش با خون آشام ها مبارزه می کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید