A Plague Tale: Requiem حالت عملکرد 60 فریم در ثانیه را به PS5 و Xbox Series X اضافه می کند


با چیزی شبیهشوالیه های گاتهاموسقوط قرمز،اخیراً نمونه های قابل توجهی از راه اندازی بازی های بزرگ بدون گزینه 60 FPS در کنسول های نسل فعلی وجود داشته است و همانطور که می توانید تصور کنید، این امر باعث ناامیدی زیادی در بین بازیکنان شده است.سال گذشتهTale of the Plague: Requiemاین نیز بازی‌ای بود که در زمان راه‌اندازی تنها از 30 فریم در ثانیه بر روی کنسول‌ها پشتیبانی می‌کرد، و خود بازی یک تجربه خوب بود، بنابراین فقدان حالت عملکرد همچنان احساس می‌شد، هرچند کمبود حالت عملکرد همچنان احساس می‌شد.

اما اگر منتظر گزینه های بیشتری در عناوین اکشن ماجراجویی بوده اید، خبر خوبی است. توسعه‌دهنده استودیوی Asobo و انتشارات Focus Entertainment موارد زیر را در به‌روزرسانی جدید تأیید کرده‌اند:Tale of the Plague: Requiemگزینه حالت عملکرد اضافه شد. این بازی را با سرعت 60 فریم در ثانیه با وضوح کمتر و وفاداری گرافیکی اجرا می کند. این بازی علاوه بر اضافه کردن حالت عملکرد به کنسول‌ها، «گزینه‌های گرافیکی اضافی» را برای بازیکنان رایانه شخصی نیز اضافه کرد.

در بررسی ما،Tale of the Plague: Requiem، به آن نمره 9/10 داد.Tale of the Plague: Requiem تقریباً از هر نظر نسبت به نسخه قبلی خود گسترش می یابد و بهبود می یابد و تجربه ای گوشتی، خوش ساخت، از نظر بصری خیره کننده و کاملاً جذاب را ارائه می دهد. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Tale of the Plague: Requiemبرای PS5، Xbox Series X/S، PC و Nintendo Switch از طریق فضای ابری در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید