یک بازی جدید Shovel Knight در حال توسعه است


شوالیه بیل این بازی بیش از یک دهه پیش به یک نماد واقعی تبدیل شده است، حتی اگر توسعه دهنده Yacht Club Games IP را به میزان قابل توجهی گسترش داده است، از هزاران DLC گرفته تا اسپین آف ها و کراس اوورها تنها کاری که استودیو هنوز انجام نداده است یک دنباله واقعی تمام عیار است. با این حال، در نهایت یک دنباله در دست ساخت است.

در ارائه اخیر Yacht Club Games Presents، توسعه دهندگان اعلام کردند که در حال کار بر روی بازی اصلی بعدی هستند. شوالیه بیل بازی اگرچه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما Yacht Club اعلام کرده است که این بازی که چهار سال از ساخت آن می گذرد، خواهد بود. شوالیه بیل “به سوی یک بعد کاملاً جدید از بازی” این مورد بعدی است شوالیه بیل آیا این عنوان سه بعدی خواهد بود؟

“ما، شوالیه بیل باشگاه قایق‌رانی گفت: «این فقط یک دنباله نیست، بلکه یک ماجراجویی جدید است. شوالیه بیل یک بعد کاملاً جدید از بازی.

ما هنوز آماده نیستیم همه چیز را فاش کنیم، اما مطمئن باشید، این بازی تمام اکشن‌های هیجان‌انگیز، مکانیک‌های غنی‌تر و جذابیت‌های جاودانه‌ای را که از یک بازی انتظار دارید، ارائه می‌کند. شوالیه بیل عنوان.

توسعه این محصول چهار سال طول کشید زیرا ما هر پیکسل و این نوآوری را کامل کردیم شوالیه بیل بازی اینجوری پیش میره ”

توسعه دهندگان همچنین می گویند که آنها نکات پنهانی در مورد آنچه در آینده در انتظار آنها است، کاشته اند. شوالیه بیل در بازی های قبلی این سری – گنجینه، حفاری، و سیاه چال جیبی – هواداران باید تحقیقات بیشتری انجام دهند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید