استودیو پلی استیشن “مقدار خوبی” آماده نمایش بازی بعدی – شایعه است


ژوئن یک ماه شلوغ با رویدادهایی مانند Summer Game Fest، Xbox Games Showcase و Ubisoft Forward است، اما گزارش اخیر نشان می دهد که سونی آماده است تا قبل از آن اعلامیه خود را اعلام کند. همچنین، در میان گزارش‌هایی مبنی بر برنامه‌ریزی رویداد PlayStation Showcase برای اواخر این ماه، چندین استودیوی فرست‌پارتی پلی‌استیشن آماده هستند تا آنچه را که برای نسخه بعدی خود در نظر گرفته‌اند را به نمایش بگذارند.

این به گفته سازنده بازی و صاحب نظر صنعت shinobi602 است که در پست اخیر ResetEra گفت که نمی‌داند برنامه‌های فعلی سونی برای رویدادهای نمایشگاهی چیست، اما «تعداد قابل توجهی از تیم‌ها هستند که می‌دانم همه چیز در نقطه حساسی است. ” قطعا آماده نمایش است. ”

تا کنون، تنها عنوان فرست پارتی که سونی به طور رسمی قصد دارد در سال 2023 عرضه کند، عنوان شده استMarvel’s Spider-Man 2، اعلام رسمی بازی چند نفره مستقل Naughty Dog،آخرین نفر از مایک بازی نیز برای اواخر امسال در نظر گرفته شده است، احتمالاً در یک ویترین شایعه.

در همین حال، پروفایل LinkedIn سونی اینتراکتیو اینترتینمنت نیز اخیراً اشاره کرد که این شرکت قصد دارد یک عنوان معرفی‌نشده PS5 را در سال جاری عرضه کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *