شایعات حاکی از آن است که بازی های ایکس باکس شخص اول در تاریخ 9 ژوئن سایه انداخته خواهند شد.


در میان بسیاری از رویدادها و نمایشگاه های برنامه ریزی شده برای هفته آینده، تعداد کمی به اندازه نمایشگاه سالانه بازی های Xbox مایکروسافت هیجان انگیز هستند. این رویداد که برای 9 ژوئن برنامه ریزی شده است، در حال شکل گیری یک رویداد شلوغ است و چندین اطلاعیه اصلی شخص اول برنامه ریزی شده است.

در واقع یکی از آنها در روز رویداد منتشر می شود. حداقل طبق گفته‌های eXtas1s اینسایدر ایکس‌باکس، که در یک ویدیوی اخیر (از طریق ResetEra) ادعا کرد که یکی از بازی‌های شخص اول که مایکروسافت قصد دارد در نمایشگاه Xbox Games نمایش دهد نیز در همان روز منتشر خواهد شد.

Insider نگفته است که این شرکت قصد دارد کدام بازی را shadowdrop کند، اما با قضاوت بر اساس قانون محرومیت، احتمالاً این یک بازی Co-op از استودیوی Stoic است. استخوان برجبر اساس اطلاعات فاش شده، این یکی از نسخه های اول شخص مایکروسافت است که برای امسال برنامه ریزی شده است، اما در بیشتر موارد. Aowed، Microsoft Flight Simulator 2024، و ایندیانا جونز و دایره بزرگ برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است، استخوان برج اگرچه مقیاس انتشار کوچک است، اما نشان می دهد که کاهش سایه در 9 ژوئن کاملا غیرممکن نیست.

در هر صورت، به نظر می رسد که ما قطعا به زودی از یک راه مطلع خواهیم شد، بنابراین برای جزئیات بیشتر در روزهای آینده با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید