پنجمین بازی معمایی که در Xbox Developer_Direct معرفی می شود – Rumor


به نظر می‌رسد جریان آتی Xbox Developer_Direct مایکروسافت مملو از محتوا باشد.چیزی مثل حماسه Senua: Hellblade 2، Aowed، و MachineGames ایندیانا جونز همین مورد تأیید شده است (این دومی قرار است جزئیات جدید را در مدت 10 دقیقه دریافت کند). از طرفی کوچکتر اما به همان اندازه جالب است. آرا: تاریخ ناگفته نیز در کانون توجه قرار خواهد گرفت.

اما آیا چیزی بیش از چهار عنوان فوق الذکر وجود دارد که رسما حضورشان در این نمایشگاه تایید شده است؟بر اساس گزارشی که توسط Insider Gaming منتشر شده است، درست است. این رسانه ادعا می کند که پنجمین عنوان معمایی نیز در Developer_Direct بعدی رونمایی خواهد شد.

این پنجمین عنوان چه خواهد بود، چیزی است که این رسانه هنوز به آن توجه نکرده است.ممکن است در حال بررسی عناوین اعلام شده قبلی مانند استخوان برج یا شبیه ساز پرواز مایکروسافت 2024 (انتظار می رود هر دو اواخر امسال اعلام شوند) یا به جای آن یک اطلاعیه کاملاً جدید وجود خواهد داشت؟ افشاگری در اوایل این ماه حاکی از آن بود که فیلم بعدی Double Fine Productions در یک نمایشگاه معرفی خواهد شد، و قطعاً همینطور است.

هر چه که باشد، ما می دانیم که تحت الشعاع قرار نخواهد گرفت، زیرا مایکروسافت تأیید کرده است که تمام عناوین نمایش داده شده در این رویداد «بعداً» منتشر خواهند شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید