death stranding

فیلم Death Stranding به طور رسمی در دست ساخت است


کوجیما پروداکشنز و سونی اخیرا Death Stranding 2 برای PS5 در حال توسعه است، اما این تنها چیزی نیست که طرفداران IP باید منتظر آن باشند. یک اقتباس سینمایی از عنوان جهان باز نیز در دست ساخت است و به طور رسمی (از طریق Deadline) تایید شده است.

توسعه فیلم ادامه دارد و گفته می شود که پروژه با “سرعت سریع” پیش می رود. توسط Hideo Kojima و Alex Lebovich (تولید کنندگان اجرایی) از طریق Kojima Productions Banner تهیه شده است. وحشی) از بنر Hammerstone Studios. Kojima Productions US و Allan Ungar تهیه کنندگان اجرایی هستند و کاملاً متعلق به Hammerstone هستند.

تایید شده است که این فیلم دارای شخصیت‌های جدید و عناصر داستانی خواهد بود که در بازی وجود نداشتند، اما هنوز هیچ صحبت رسمی در مورد اینکه چه کسی آن را نویسندگی یا کارگردانی خواهد کرد، وجود ندارد.

کوجیما می‌گوید: «نمی‌توانم از این همکاری جدید با استودیو Hammerstone هیجان‌زده باشم. “این یک لحظه مهم برای فرنچایز و همکاری با آنها است Death Stranding به صفحه نمایش بزرگ ”

لبوویچ گفت: «من بسیار هیجان‌زده و مفتخرم که در اولین اقتباس سینمایی از هیدئو کوجیما با استعداد و نمادین شریک شوم.» هدف ما این است که با توجه به آزادی خلاقانه و هنری، بازتعریف کنیم که یک اقتباس از بازی ویدیویی چگونه می‌تواند باشد. این فیلم یک اثر واقعی “هیدئو کوجیما” خواهد بود. ”

جزئیات بازیگری نیز در حال حاضر کمیاب است. البته این بازی دارای ستاره هایی با نام های هالیوودی مانند نورمن ریدوس، لی سیدوکس، مدز میکلسن، لیندزی واگنر، گیلرمو دل تورو، تامی ارل جنکینز، مارگارت کوالی و غیره است. باید دید آیا هر یک از آنها دوباره در این فیلم نقش آفرینی خواهند کرد یا خیر.

Death Stranding برای PS5، PS4 و PC موجود است. اخیرا تایید شده است که بیش از 10 میلیون بازیکن از زمان عرضه به بازی پیوسته اند.نویسنده: Shubhankar Parijat