505 بازی بازی‌های جدیدی را در Game Awards 2022 به نمایش می‌گذارد


در آستانه مراسم The Game Awards، ناشر 505 Games شروع به نمایش یکی از عناوینی که در طول این رویداد به نمایش خواهد گذاشت، کرده است. 505 Games ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که در آن مایکل مدسن، بازیگر حضور دارد. سگ مخزن چه زمانی بیل را بکش شهرت

این ویدیو همچنین حاوی یک کد QR به‌طور برجسته است که وقتی اسکن می‌شود، کاربران را به وب‌سایتی می‌برد که آنها را به «بازدید از شهر راکی» دعوت می‌کند. این وب‌سایت یک ویدیو در پس‌زمینه پخش می‌کند و یک تایمر منتهی به The Game Awards را همراه با بیانیه‌ای مبنی بر اینکه به‌روزرسانی‌های انحصاری و اطلاعیه‌های آتی در رویداد 8 دسامبر وجود خواهد داشت، ارائه می‌کند.

این تنها عنوانی نخواهد بود که در رویداد آینده به نمایش گذاشته می شود، بلکه نوید برخی از مورد انتظارترین بازی های سال آینده را نیز می دهد. برای مثال انتظار می رود Bandai Namco خودنمایی کند. تکن 8 در یک رویداد

فانتزی نهایی 16 تهیه کننده Naoki Yoshida همچنین فاش کرد که آنها در حال برنامه ریزی یک “ارائه زنده بسیار ویژه” برای The Game Awards هستند.

برای اطلاعات بیشتر، در اینجا افکار ما در مورد 15 بزرگترین اعلانیه که ممکن است در The Game Awards 2022 برگزار شود، آورده شده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید