halo infinite campaign co-op

343 صنعت ‘شروع از صفر’، حرکت به سمت موتور غیر واقعی – شایعات


به طور کلی هرج و مرج در پشت صحنه مایکروسافت ادامه دارد و این شرکت بیش از 10000 کارمند را در تمام بخش ها اخراج کرد. مخصوصاً وقتی صحبت از ایکس باکس باشد سلام Developer 343 Industries یکی از چندین استودیو آسیب دیده است. به لطف گزارشی که بلومبرگ منتشر کرده است، جزئیات جدیدی در مورد وضعیت استودیو آشکار شده است.

343 Industries اخیرا گزارش هایی مبنی بر اینکه توسعه آینده دیگر انجام نخواهد شد را رد کرد. سلام فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، اطمینان داده است که استودیو همچنان مسئولیت فرنچایز را بر عهده خواهد داشت، اما بلومبرگ گزارش می دهد که پس از اخراج 95 نفر از 343 Industries، “تقریباً از صفر شروع می شود”. شغلشان.

در نتیجه، استودیو در حال ایجاد تغییرات بزرگ در توسعه آینده خود است. بخشی از آن تغییرات موتور است.لغزش موتور داخلی جدید معرفی شد هالو بی نهایتبا این حال، گزارش‌ها مکرراً اشاره می‌کنند که کار با مجموعه ابزار دشوار بود و باعث ایجاد مشکلات زیادی در توسعه شد. این موضوع در برخی گزارش های قبلی نیز ادعا شده است.

طبق گزارش ها، 343 Industries “در مقطعی در دهه گذشته” به فکر تغییر به Unreal بود، اما سال گذشته با جایگزینی رئیس استودیو بانی راس توسط پیر هینتز، رهبری را از دست داد.آینده سلام عنوان – شامل یک بتل رویال که مدت‌ها شایعه شده بود با شباهت‌های خاص هالو بی نهایت نام کد حالت تاتانکا – به نظر می رسد که در Unreal Engine توسعه یافته است.

در همین حال، پس از اخراج، 343 Industries در حال حاضر هیچ برنامه ای برای توسعه محتوای تک نفره بیشتر ندارد. هالو بی نهایت یا به طور کلی سریال. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat