33 Immortals Closed Beta در 24 مه شروع می شود، گیم پلی جدید فاش شد


بدون Thunder Lotus یک ویترین مستقل نخواهد بود. و مطمئناً، استودیو گیم‌پلی جدیدی را برای بازی Roguelike آینده Co-op به نمایش گذاشت. 33 جاودانه. آن را در زیر بررسی کنید و از سبک هنری بازی و رئیس‌های خصمانه وحشتناک آن شگفت زده شوید.

قبل از راه‌اندازی دسترسی زودهنگام در اواخر سال جاری، بازیکنان می‌توانند برای بتای بسته ثبت‌نام کنند که از 24 می شروع می‌شود و در 2 ژوئن به پایان می‌رسد. طبق اعلام وب سایت رسمی، نسخه PC از طریق فروشگاه Epic Games و نسخه Xbox Series X/S از طریق Game Pass در دسترس خواهند بود. همانطور که بازی می کنید، می توانید پوسته های انحصاری را که می توان در بازی از آنها استفاده کرد، باز کنید.

33 جاودانه این در مورد روح نفرین شده ای است که تصمیم می گیرد قبل از اینکه با قضاوت نهایی خود روبرو شود، به مقابله بپردازد. نکته جالب این است که تا 33 بازیکن را پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید بازیکنان دیگری را با خواستگاری فوری جذب کنید، با هیولاها بجنگید، و ارتقای غارت و قدرت را کشف کنید. منتظر جزئیات بیشتر در مورد بتای بسته در هفته های آینده باشید و گیم پلی بیشتر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید