نسخه بتای بسته 33 Immortals روی Xbox Series X/S و PC شروع می‌شود


عنوان تعاونی عظیم 33 جاودانه اکنون برای بازی در نسخه بتای بسته در Xbox Series X/S از طریق Game Pass یا روی رایانه شخصی از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس است. تا 2 ژوئن در دسترس است، بنابراین ثبت نام کنید و همین الان بازی کنید.

توسعه یافته توسط Thunder Lotus Games، 33 جاودانه بر روی همان تعداد روح جهنمی که علیه قضاوت نهایی می جنگند تمرکز می کند. در ابتدا، بازیکنان پراکنده هستند و باید با انجام چالش های مختلف برای تکمیل نبرد Ascension در برابر انبوهی از دشمنان جمع شوند و همکاری کنند. همه اینها در یک نبرد بزرگ رئیسی به اوج می رسد.

ماه گذشته ID@Xbox Showcase به ما نگاهی دزدکی به یکی از روسای Inferno، Lucifer داد. این یک چالش بزرگ است، حتی با 33 بازیکن که با هم کار می کنند، اما همچنین دیدنی است. اینجا را بررسی کن.

33 جاودانه در اواخر سال جاری به دسترسی زودهنگام خواهد رسید و در Steam نیز منتشر خواهد شد. هدف ترکیب بازخورد بازیکنان و استفاده از یک جامعه فعال برای “کاوش در ایده های مختلف” و “پیدا کردن بهترین مناسب” است. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار باشید، زیرا ممکن است در نمایشگاه Xbox Game Showcase در 9 ژوئن فاش شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید