به نظر می رسد بازی فوتبال لگو 2K توسط مینی فیگورهای لگو با برند 2K تایید شده است.


برای نزدیک به دو دهه، حضور LEGO در بازی‌های ویدیویی تقریباً منحصراً به بازی‌های WB و TT Games گره خورده است، اما به احتمال زیاد زیاد دوام نخواهد آورد. در اوایل سال جاری، VGC گزارش داد که 2K چندین شراکت بازی را با LEGO امضا کرده است، از جمله تعدادی عناوین مختلف ورزشی، اما اکنون شواهد بیشتری وجود دارد که به همان مزرعه برنج اشاره دارد.

همانطور که توسط 1414falconfan در اینستاگرام (از طریق VGC) مشاهده شد، مینی فیگورهای جدید لگو در وب سایت رسمی احراز هویت لگو قرار گرفتند. این مینی فیگور شخصیتی را نشان می‌دهد که لباس باشگاه بارسلونا و ماسک سر کوسه بنفش دارد. در بسته بندی نیز به «LEGO Games» به همراه لوگوی 2K در گوشه سمت راست پایین اشاره شده است. گفته می شود شخصیت نشان داده شده روی بسته، Finnius Dash نام دارد.

بسیاری از این موارد می تواند بسیار با گزارش فوق الذکر در اوایل سال جاری مطابقت داشته باشد، که ادعا می کرد اولین بازی 2K به عنوان بخشی از این همکاری جدید یک عنوان LEGO Football است که توسط Sumo Digital ساخته شده است.Sackboy: A Big Adventure, Team Sonic Racing). طبق گزارش ها، یک بازی مسابقه ای جهان باز لگو نیز در دست ساخت است. WWE چه زمانی NBA مفهوم بصری استودیو

اینکه آیا این نشان می دهد که 2K و LEGO در حال آماده شدن برای اعلام در آینده نزدیک هستند، به خصوص در مراسم The Game Awards که قرار است در اواخر این هفته برگزار شود یا خیر، باید دید.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط Falcon Fan 1414 (@1414falconfan)

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید