2K مجوز فیفا را برای بازی جدید امسال دریافت می کند – شایعه


EA روی توسعه بازی فوتبال خود کار کرده است، اما EA Sports FC در یک امتیاز، به نظر می رسد که شرکت دیگری ممکن است مدیریت را بر عهده بگیرد. فیفا خرده فروش MohPlay Inc فاش کرده است که 2K مجوز بازی فوتبال خود را صادر کرده است. فیفا ما مجوز را گرفته ایم و در حال حاضر روی عنوان جدید فوتبال کار می کنیم. FIFA 2K25برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده است.

به نظر می‌رسد این گزارش توسط مایک استراو از Insider Gaming تایید شده است، که در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی نوشت او گفت که در حال حاضر جزئیات بسیار کمی وجود دارد.

شایان ذکر است که این به هیچ وجه یک تایید رسمی نیست و نه خود 2K و نه فیفا آن را اعلام نکرده اند. با این حال، اگر شایعات صحت داشته باشند، این اولین رقابت واقعی EA در یک بازی فوتبال در مدتی بعد خواهد بود.مخصوصا یکبار فوتبال حرفه ای تکامل ما با Free to Play جدید خود در جهتی کاملاً متفاوت پیش می رویم فوتبال الکترونیکی شکل.

به هر حال، آخرین بازی فوتبال منتشر شده توسط EA بود فیفا عنوان است فیفا 23از آن زمان، این شرکت روی توسعه بازی های فوتبال با نام تجاری خود کار می کند. EA Sports FC24 این اولین نسخه با نام جدید این سری است. بر اساس سرعت انتشار سنتی EA، EA Sports FC25 امسال.

همکاری طولانی مدت بین EA و فیفا پس از آن پایان یافت که EA از EA خواست بیش از 2.5 میلیارد دلار بپردازد و قرارداد آنها را برای چهار سال دیگر تمدید کند. EA در عوض تصمیم به پایان همکاری گرفت و فیفا متعاقباً برنامه‌های همکاری با سایر توسعه‌دهندگان و ناشران را برای عناوین با مجوز رسمی فیفا تایید کرد. در ماه مارس گذشته، جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا گفت که بازی بعدی این شرکت در حال توسعه است.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید