به نظر می رسد 2K در حال کار بر روی یک بازسازی اعلام نشده – شایعه است


تعداد بازسازی ها هر سال در حال افزایش است، که با توجه به اینکه بسیاری از آنها واقعا عالی هستند، لزوما چیز بدی نیست. علاوه بر این، حتی شرکت‌هایی که در بازسازی فعالیت نکرده‌اند، ممکن است در آینده آثار امیدوارکننده‌تری ارائه کنند. به عنوان مثال، 2K.

همانطور که توسط MP1st مشاهده شد، پروفایل لینکدین Brett Shupe، انیماتور موشن کپچر 2K نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی یک بازسازی مرموز است. Shupe “بازسازی های منتشر نشده به زودی” را در میان بازی هایی که در 2K روی آنها کار کرده است فهرست می کند.

همچنین شامل مطالب منتشر نشده است بیوشوک و مافیا ویژگی های دیگر عبارتند از یک بازی ورزشی منتشر نشده و یک بازی لغو شده توسط Supermassive که به نظر می رسد با اسم رمز “Erebus” ساخته شده است. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد Shupe بازسازی و «Erebus» فوق‌الذکر را از نمایه‌اش از زمان انتشار گزارش MP1 حذف کرده است.

با فرض اینکه 2K واقعاً در حال توسعه یک بازسازی از عنوان قدیمی خود است، هیچ کس دقیقاً نمی داند که کدام بازی خواهد بود، اما هیچ نامزدی کم نیست. بیوشوک و xcom به سرزمین های مرزی علاوه بر این، این شرکت دارای تعدادی ملک اصلی است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید