AEW: Fight Forever Trailer Preview Hardcore Match, Missing CM Punk


AEW: Fight Forever Trailer Preview Hardcore Match, Missing CM Punk

سونی تریلر دیگری از بازی ویدیویی موردانتظار کشتی کج All Elite خود منتشر کرد. AEW: برای همیشه بجنگساخته شده توسط توسعه دهنده Yukezu.

مطالب مرتبط: تریلر لو رفته AEW: Fight Forever گیم پلی بیشتری را برای سری جدید کشتی کج نشان می دهد

این تریلر گیم‌پلی بیشتری را نسبت به بازی‌های قبلی ارائه می‌دهد. تریلر برخی از سوپراستارهای AEW را که در این بازی به نمایش گذاشته شده‌اند، از جمله جزئیات Jon Moxley، Brian Danielson، MJF، Thunder Rosa و Sting را نشان می‌دهد. با این حال، شاید مهم‌تر از همه، CM Punk به طور کامل در هیچ یک از مواد تبلیغاتی جدید بازی غایب باشد. این در زمانی اتفاق می‌افتد که بعد از اینکه پانک در اوایل سال جاری در پشت صحنه دعوا کرد، آینده پانک با این کمپانی مشخص است.

تریلر همچنین جنبه‌های افراطی بازی را به نمایش می‌گذارد و اشیائی مانند خفاش‌های سیم خاردار، کپسول‌های آتش‌نشانی و شمش‌ها را به نمایش می‌گذارد تا نشان دهد که مسابقه با سلاح‌ها چگونه ممکن است به نظر برسد.

اگرچه تن مشخص نیست AEW: برای همیشه بجنگ، صفحه استیم آن اطلاعات کمی در مورد بازی دارد. حالت هایی مانند آنلاین Co-op، Tag Match، Deep Career، سفارشی سازی کشتی گیر، چالش های روزانه و هفتگی، بیش از 40 سلاح، ‘Signature AEW Arena’، Casino Battle Royale، Falls Count Anywhere، و Unsucked I have. چراغ خاموش، سیم خاردار منفجر می شود.

مطالب مرتبط: فهرست AEW Fight Forever دو کشتی گیر را برای بازی ویدیویی آینده تایید کرد

تاریخ انتشار رسمی برای آن مشخص نشده است برای همیشه بجنگاما طرفداران می‌توانند منتظر عرضه روی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X|S، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی باشند.

ارسال AEW: Fight Forever Trailer Preview Hardcore Match, Lux CM Punk اولین بار در ComingSoon.net ظاهر شد.نویسنده: Anthony Nash

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید