تاریخ انتشار فصل نهایی Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد، هیچ بازی پلاس جدیدی وجود ندارد


تاریخ انتشار فصل نهایی Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد، هیچ بازی پلاس جدیدی وجود ندارد

یوبی سافت قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد به پشتیبانی خود پایان دهد. Assassin’s creed valhalla در فصل پایانی، بازیکنان می توانند با Eivor خداحافظی کنند. یوبی سافت فاش کرد فصل آخر در 6 دسامبر در Action-RPG ظاهر شد تا در مورد برنامه های بازی پس از آخرین به روز رسانی بزرگ صحبت کند.

فصل آخر با توجه به پستی در وب سایت یوبی سافت، این یک “پایان لمسی و صمیمی برای داستان Eivor” است، اما استودیو خیلی به جزئیات واقعی داستان نپرداخته است. می تواند توضیح دهد که چگونه بقایای ایور به آمریکای شمالی آورده شد.

اما بازیکن باید بخش خوبی را تجربه کرده باشد والهالا برای دیدن این محتوابازی فصل آخر کاربر می‌تواند خط داستانی اصلی را تکمیل کند، تمام سرزمین‌ها را به انگلستان تعهد دهد، کمان‌های Asgard و Jotunheim را تکمیل کند، شهرک‌ها را به سطح 5 ارتقا دهد، پادگان Jomsviking را بسازد، تمام دستورات را تکمیل کند. شما باید هدف Ob Ancient را بکشید و رهبر آن را کشف کنید.

مطالب مرتبط: Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok بررسی DLC: Boring and Boring End of the World

یوبی سافت همچنین به نحوه رفتار بازی پس از این پچ اشاره کرد. اول و مهمتر از همه، دیگر هیچ رویدادی با زمان محدود وجود نخواهد داشت. این فستیوال ها تجهیزات منحصر به فردی داشتند که بازیکنان می توانستند در ساعات خاصی از روز به دست آورند. این ابزار پس از تکمیل یک ماموریت در قوس Glowecestrescire به نام “شب اول سامهین” از طریق بازرگانان در سراسر انگلستان در بازی باقی می ماند. کاربران می توانند این اقلام را با نقره خریداری کنند. والهالاو ارزهای بیشتری به بازی اضافه خواهد شد تا از طرفداران برای حمایت مداومشان تشکر کنیم.

با این حال، یوبی‌سافت خبرهای بدی نیز دارد که توضیح می‌دهد: والهالا با وجود درخواست های زیاد، ما هیچ برنامه ای برای دریافت حالت New Game Plus نداریم.تیم گفت والهالا یک بازی پیچیده با ساختاری متفاوت است که نحوه اجرای دوم را محدود می کند که “منحصر به فرد و ارزشمند” باشد. والهالاساختار به‌عنوان روشی برای مقابله پیشگیرانه با کسانی که به این روش اشاره می‌کنند بسیار محتمل است. اصل و نسب چه زمانی اودیسه هر دو حالت New Game Plus را در به‌روزرسانی‌های پس از عرضه دریافت کردند. یوبی سافت گفت که اگر بازیکنان ناامید شده باشند، می توانند بفهمند، اما سرکش اخیر حماسه فراموش شده به‌روزرسانی‌ها قابلیت پخش مجدد بیشتری را اضافه می‌کنند.

مطالب مرتبط: God Of War نقد Ragnarok: Worthy Of Valhalla

این وصله ارسال همچنین دارای برخی «سورپرایزهای» نامشخص و گزینه ای برای همیشه بالا نگه داشتن کلاه Eivor است، صرف نظر از اینکه بازیکن شنل پوشیده است یا نه. این هیچ تاثیری در گیم پلی بازی ندارد و فقط یک گزینه تزئینی برای کسانی است که می خواهند شبیه یک قاتل به نظر برسند.

یوبی سافت به پشتیبانی خود پایان خواهد داد والهالا ورودی های بیشتری در افق هستند.این شرکت در حال توسعه چند نفره است قاتلان عقیده، یک بازی RPG تمام عیار در ژاپن با نام رمز Assassin’s Creed Red، یک ورودی مرموز با اسم رمز Assassin’s Creed Hexe، یک RPG موبایلی که در کد نام چین تنظیم شده است Assassin’s Creed Jade، ورود VR و Assassin’s Creed Mirage، واقع در بغداد است که شما را به ریشه های سریال می برد.

تاریخ انتشار آخرین فصل Assassin’s Creed Valhalla اعلام شد، No New Game Plus برای اولین بار در ComingSoon.net ظاهر شد.نویسنده: Michael Leri

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید