Spider-Man: Miles Morales PC Launch Trailer از Spidey جدید به پلتفرم استقبال می کند


Spider-Man: Miles Morales PC Launch Trailer از Spidey جدید به پلتفرم استقبال می کند

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس پس از بیش از دو سال قفل بودن روی کنسول‌های پلی‌استیشن، بالاخره راه خود را به رایانه‌های شخصی باز کرد. به همین مناسبت، سونی یک تریلر راه‌اندازی از بازی منتشر کرد که در آن پورت‌های بیشتری در عمل نمایش داده می‌شود.

مطالب مرتبط: Spider-Man Remastered Is A Steam Deck Explosion است

این تریلر بر روی رایانه شخصی ضبط شده است و تعداد خوبی از کات سین ها و کمی گیم پلی را تنها در 90 ثانیه نشان می دهد. این ویدئو به جزئیات به این ویژگی نمی‌پردازد، اما سونی قبلاً پیشرفت‌های این نسخه را تجزیه و تحلیل کرده است، از جمله بازتاب‌های ردیابی پرتو، سایه‌های ردیابی پرتو و پشتیبانی از نمایشگرهای فوق عریض. همچنین کار با Steam Deck تایید شده است.

مطالب مرتبط: تاریخ انتشار Spider-Man 4 طبق گزارش ها برای سال 2024 تعیین شده است

مایلز مورالس چهار ماه پس از عرضه نسخه اصلی 2018 به پلتفرم، راهی رایانه شخصی شد. مرد عنکبوتی 2با این حال، از هم اکنون، پلی استیشن 5 قرار است در سال 2023 وارد بازار شود.

پس از آزاد کردن پورت کامپیوتر از خدای جنگ، مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves، Sackboy: Big Adventureو دو بازی Spider-Man در سال 2022، سونی نسخه های PC اعلام شده را تمام کرده است. برگشت نسخه PC به زودی منتشر خواهد شد.

The post تریلر راه اندازی PC Spider-Man: Miles Morales به New Spidey به پلتفرم خوش آمدید اولین بار در ComingSoon.net ظاهر شد.نویسنده: Michael Leri

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید