بازسازی Splinter Cell هنوز “اوایل” است، مفهوم و جزئیات جدیدی دریافت می کند


بازسازی Splinter Cell هنوز “اوایل” است، مفهوم و جزئیات جدیدی دریافت می کند

در عین حال سلول خرد شده تقریباً یک دهه است که گم شده است، اما یوبی سافت بیستمین سالگرد این فرنچایز را جشن می گیرد. به عنوان بخشی از این جشن، هنر مفهومی و جزئیات جدیدی را برای بازسازی آینده بازی اول آورده ایم. هر دو نشان می دهند که تیم چه هدفی را دنبال می کند.

یوبی سافت ویدئوی 20 دقیقه ای را با کارگردانان و طراحان مختلف منتشر می کند که روی پیشرفت های آینده کار می کنند سلول خرد شده بازسازی بیشتر ویدیو خاطره ای از کل مجموعه است، اما ما همچنین چند قطعه کوچک در مورد بازسازی ارائه کردیم.

مطالب مرتبط: سری انیمیشن Splinter Cell و Far Cry 3: Blood Dragon اولین تصاویر را دریافت می کند

مدیر فنی کریستین کریر می‌گوید این بازسازی، روشنایی جهانی با ردیابی پرتو را معرفی می‌کند. این یک روش مدرن برای ادای احترام به نورپردازی است که 20 سال پیش بسیار چشمگیر بود. طراحی صدا نیز ارتقا یافته است، با انسداد صوتی که باعث می‌شود صداها واقعی‌تر شده و در محیط جذب شوند. اندی اشمول، طراح ارشد بازی، با صحبت از این واقع‌گرایی، می‌گوید هوش مصنوعی دشمن نیز بهبود یافته است و باعث می‌شود نگهبانان «مانند افراد حرفه‌ای آموزش‌دیده» رفتار کنند. کریر گفت که انیمیشن “یکی از محورهای اصلی” بازسازی بود، زیرا بازی اصلی بسیار روان بود.

از سلول خرد شده بازسازی همچنین قصد دارد به جلو حرکت کند و برخی از طرح‌بندی‌ها را برای مطابقت بهتر با استانداردهای امروزی مدرن‌سازی کند. نظریه آشوب با ویژگی های اصلی و همچنین منتشر نشده از ورودی های آینده به جلو می رویم. یوبی‌سافت می‌خواهد به بازیکنان حس بیشتری نسبت به کارهایی که می‌تواند برای تسلط بر سطوح انجام دهد بدهد، و در حالی که برخی از این راه‌ها توضیح داده نشده‌اند، مدیر خلاق کریس اوتی می‌گوید استودیو می‌خواهد بازی بدون کشتن کسی کار کند. در تلاش بود تا شکست دادن را ممکن کند

اطلاعات بیشتر: The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me نقد و بررسی: سریال Filler

بار اول سلول خرد شده همچنین بسیار سخت بود، زیرا بازیکنان اگر مراقب نبودند می توانستند در این ماموریت شکست بخورند. بازسازی کمی جریمه های کمتری خواهد داشت و به بازیکنان این فرصت را می دهد که این آلارم ها را تشدید کنند.

با این حال سلول خرد شده بازسازی در مراحل اولیه خود است و یوبی سافت هنوز در حال ساخت نمونه اولیه این ایده است. Auty گفت که تیم در حال تاریک شدن است، بنابراین بازیکنان نباید به این زودی‌ها منتظر به‌روزرسانی‌های غیر از هنر مفهومی ویدیو (در نمایش اسلاید زیر) باشند. توزیع رایگان نسخه اصلی 2002 در ویترین فروشگاه Connect ما.

بازسازی Post The Splinter Cell هنوز در “روزهای اولیه” خود است، با هنر مفهومی و جزئیات جدید برای اولین بار در ComingSoon.net ظاهر شد.نویسنده: Michael Leri

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید