Shiba Inu Leader Stocks به روز رسانی مهمی در مورد برنامه های بلند مدت SHIB ارائه می کند


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama به روز رسانی مهمی در مورد آینده اکوسیستم میم کوین به اشتراک گذاشت. کوساما دیدگاه خود را برای پروتکل در یک پست طولانی در X به اشتراک گذاشت.

مشارکت شیبا اینو و تلاش های تمرکززدایی

به گفته کوساما، چشم انداز اصلی ریوشی بنیانگذار Shiba Inu ایجاد یک اکوسیستم بسیار کاربردی و غیرمتمرکز است. کوساما توضیح داد که برخی از مشارکت ها با رهبران صنعت برای تکمیل برنامه ها تقویت شده است.

مرتبط با

شیتوشی کوساما هدف بعدی خود را برای حضور عمومی فاش کرد

تیم Shiba Inu همچنین با شرکت‌های Web2 در حال بررسی مسیری به اکوسیستم Web3 است. شیتوشی کوساما گفت که کمپین آگاهی دهی شیبا اینو شامل افراد مشهور نیز می شود، اگرچه او نام خاصی را ذکر نکرد.

در حالی که کوساما کاربردهای اصلی توکن‌های اکوسیستم اصلی مانند SHIB، LEASH و BONE را به جامعه یادآوری کرد، او همچنین به یک مورد استفاده کلیدی برای TREAT اشاره کرد. اگرچه هنوز منتشر نشده است، اما کوساما خاطرنشان کرد که با TREAT، اعضای Shiba Inu به تمام ویژگی های پیشرفته اکوسیستم دسترسی خواهند داشت.

شیتوشی کوساما گفت که به عنوان بخشی از برنامه های بلندمدت خود، در نهایت باید از مرکز توجه پروژه دور شود. اکوسیستم از آن پس با خلبان خودکار اجرا خواهد شد. به گفته سازنده اصلی، بسیاری از چشم انداز آنها در چندین رویداد برنامه ریزی شده برای اواخر امسال، از جمله SHIBACON 2024 خودش در تایلند، به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بهبودی مورد انتظار برای SHIB

پس از هفته‌ها کاهش قیمت، به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی از Shytoshi Kusama و روندهای بازار گسترده‌تر باعث افزایش قیمت شیبا اینو شده است.

مرتبط با

شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) در میان ارزهای رمزپایه باقی مانده اند در حالی که افت شدید در بازار وجود دارد

در زمان نگارش این مقاله، میم کوین در 0.00001651 دلار تغییر می‌کند که در 24 ساعت گذشته 2.27 درصد افزایش یافته است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، حجم معاملات Shiba Inu با 6 درصد افزایش به 455,379,530 دلار رسید که تأییدی بر احیای احساسات مثبت است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید