وفاداری ارزش دارایی های توییتر را کاهش می دهد

وفاداری ارزش دارایی های توییتر را کاهش می دهد


Fidelity ارزش سرمایه گذاری خود در توییتر را بیش از نیمی از سهام اولیه خود در تصاحب پلت فرم رسانه های اجتماعی توسط ایلان ماسک کاهش داده است.

شرکت سرمایه گذاری Fidelity ارزش اولین سهام خود در توییتر را پس از تامین مالی ایلان ماسک برای تصاحب پلت فرم رسانه های اجتماعی نوشت.

بر اساس بایگانی صندوق رشد فیدلیتی بلو چیپ در نوامبر 2022، این شرکت بیش از 50 درصد از ارزش دفتری سرمایه گذاری توییتر خود را ثبت کرد. این پرونده ابتدا توسط Axios گزارش شد.

کاهش ارزش عبارت است از کاهش ارزش دارایی در ترازنامه شرکت. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که ارزش بازار دارایی کمتر از ارزش دفتری آن باشد، که ارزشی است که دارایی با آن در ترازنامه ثبت می‌شود.

اولین سهام فیدلیتی در توییتر در اکتبر 2022 به ارزش 19.66 میلیون دلار بود و اکنون به 8.63 میلیون دلار کاهش یافته است. طبق گزارش Market Insider، Fidelity مبلغ 316 میلیون دلار را برای کمک به پیشنهاد ماسک برای تصاحب توییتر در اکتبر 2022 اختصاص داده است.

مطالب مرتبط: توییتر شاخص های قیمت BTC و ETH را به عملکرد جستجوی خود اضافه می کند

Fidelity سرمایه‌گذاری‌های توییتری خود را از طریق صندوق‌های مشترک در X Holdings I Inc.، یک شرکت هلدینگ که ماسک به عنوان بخشی از پیشنهاد خرید توییتر خود از آن استفاده می‌کند، نگه می‌دارد.

تصاحب توئیتر توسط ماسک موضوعی بحث برانگیز بوده است که با اخراج کارکنان و تغییرات عملیاتی متعدد در این غول رسانه های اجتماعی خدشه دار شده است. گزارش‌های مختلف حدس می‌زنند که سایر شرکت‌های سرمایه‌گذاری می‌توانند همین کار را با نوشتن ارزش دارایی‌های توییتر انجام دهند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس یکی از چندین شرکتی بود که برای خرید توییتر توسط ماسک سرمایه گذاری کرد. این شرکت 500 میلیون دلار برای سرمایه گذاری مشترک در توییتر در کنار Fidelity، Sequoia Capital Fund و 18 شرکت دیگر متعهد شده است.

Cointelegraph با Fidelity تماس گرفت تا از جزئیات یادداشت های دارایی در توییتر مطلع شود.


نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉