حجم Dogecoin (DOGE) 47٪ افزایش یافت – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شاخص های فنی در حال افزایش هستند
  • صاحبان Dogecoin در سود هستند

Dogecoin (DOGE)، memecoin که به عنوان یک شوخی شروع شد، نشانه‌های حیاتی قابل توجهی از خود نشان می‌دهد زیرا حجم معاملات آن افزایش زیادی پیدا می‌کند. با توجه به این داده های CoinGlassحجم معاملات Dogecoin در 24 ساعت گذشته با 47.62 درصد افزایش به 1.32 میلیارد دلار رسید. این افزایش ناگهانی فعالیت جرقه خوش بینی را در جامعه ایجاد می کند.

در حال حاضر، DOGE با قیمت 0.1607 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته اندکی 1.04 درصد کاهش یافته است. با این حال، علیرغم این کاهش جزئی، ارز دیجیتال طی 30 روز گذشته شاهد افزایش 8.47 درصدی بوده است. این نشان می دهد که پول میم در حال افزایش است شتاب گرفتنو اصول بازار نشان می دهد که این روند ممکن است ادامه یابد.

شاخص های فنی در حال افزایش هستند

زیاد شاخص های فنی آنها از یک چشم انداز صعودی برای Dogecoin حمایت می کنند. شاخص قدرت نسبی DOGE (RSI) روی 50.94 قرار دارد که DOGE را محکم در منطقه خرید قرار می دهد. این سطح نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نسبت به آینده Dogecoin خوش‌بین هستند و قبل از اینکه دارایی وارد قلمروی بیش از حد خرید شود، فضایی برای حرکت صعودی وجود دارد.

علاوه بر این، پیشرو پول سینه در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه (SMA) و میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) معامله می شود. این میانگین‌های متحرک بلندمدت شاخص‌های مهمی از روند بازار هستند و معاملات بالاتر از آنها اغلب به عنوان یک سیگنال صعودی قوی تلقی می‌شوند. این تراز، احساسات مثبت پیرامون سکه الهام گرفته از میم را بیشتر تقویت می کند.

صاحبان Dogecoin در سود هستند

فراتر از شاخص های فنی، داده ها IntoTheBlock ظاهر می شود به نظر می رسد که 84 درصد از دارندگان Dogecoin در سطح قیمت فعلی سود دارند. این درصد بالای موقعیت‌های سودآور، حرکت صعودی پایدار را نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران در انتظار سودهای آتی، DOGE خود را حفظ می‌کنند.

افزایش حجم معاملات و شاخص های مثبت بازار به تنهایی اتفاق نمی افتد. بازار گسترده تر کریپتو در حال احیای مجدد است و بسیاری از آلتکوین ها افزایش قیمت قابل توجهی را نشان می دهند. به نظر می رسد دوج کوین با جامعه قوی و پذیرش رو به رشد خود از این احساسات مثبت بازار سود می برد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید