پرطرفدار ترین زمینه های بلاگری برای کسب درآمد در اینستاگرام

امروزه، کسب درآمد از اینستاگرام بسیار متداول شده است. روش های بسیار زیادی برای این کار وجود دارند، ازجمله راه اندازی پیج های فروش یا مشاوره. با این وجود، پیج هایی می توانند به درآمد بالا دست پیدا کنند که توانایی جذب فالوور بالایی داشته باشند. اگر می خواهید پیج پرطرفداری داشته باشید، می توانید روش های خرید فالوور اینستاگرام را نیز امتحان کنید.

معرفی پیج های اینستاگرامی که درآمد دارند

زمینه های بلاگری

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان محسوب می شود. اکثر مردم، عادی یا معروف، پیجی در اینستاگرام دارند و به طور روزانه از این پلتفرم بازدید می کنند. برخی از کاربران نیز از این پیج ها برای کسب درآمد استفاده می کنند. در نتیجه، اگر استعداد یا تخصص خاصی دارید، به راحتی با راه اندازی یک پیج اینستاگرام و تبلیغات می توانید به درآمد بالایی دست یابید.

1. پیج های طنز، کاریکاتور و ساخت نمایش های کوتاه طنز

اینستاگرام یکی از پلتفرم هایی است که اکثر مردم جهان به منظور گذراندن اوقات فراغت خود استفاده می کنند. در نتیجه، راه اندازی پیج هایی با محتوای طنز یا فیلم های کوتاه خنده دار می توان یک روش عالی برای کسب درآمد ازطریق شبکه های اجتماعی باشد. هر چه محتوای تولید شده جذاب تر و خنده دارتر باشد، تعداد فالوورهای آن پیج افزایش می یابد. به این ترتیب، صاحب پیج به درآمد قابل توجهی دست پیدا می کند.

به منظور تهیه محتوای طنز، کاریکاتور و فیلم های خنده دار، خلاقیت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در نتیجه، اگر استعدادی در زمینه طنز ندارید، می توانید کلیپ ها یا فیلم کوتاه خنده دار خارجی را به عنوان محتوای پیج خود منتشر کنید.

2. تاسیس پیج با محتوای راجع به روزمرگی و بلاگری

پیج هایی با محتوای راجع به روزمرگی از متداول ترین روش های کسب درآمد ازطریق اینستاگرام به شمار می روند. اگر کاربر اینستاگرام هستید، حتماً در طول روز با تعداد زیادی از این نوع پیج ها برخورد می کنید. پیج هایی با محتوای راجع به روزمرگی و بلاگری معمولاً شامل استوری ها و پست هایی در مورد زندگی روزانه و کار هستند. به همین دلیل، مخاطبان بسیار زیادی با چنین محتوایی ارتباط برقرار می کنند و جذب پیج مورد نظر می شوند.

با خرید فالوور اینستاگرام و اینکه هر چه پیج فعال تر باشد، جذب مخاطب آن نیز بیشتر می شود. در نتیجه، صاحب پیج می تواند ازطریق گرفتن تبلیغات مختلف شروع به کسب درآمد در اینستاگرام کند. به طور معمول، چنین پیج هایی از پرطرفدارترین و در نتیجه، پردرآمدترین پیج های اینستاگرام محسوب می شوند. علاوه بر این، تولید محتوا برای پیج هایی در مورد روزمرگی و بلاگری کار چندان سختی نیست و نیازی به خلاقیت ندارد.

3. پیج شاپینگ

پیج شاپینگ برای بلاگری

یکی دیگر از روش های کسب درآمد در اینستاگرام با خرید فالوور اینستاگرام ارزان ، راه اندازی پیج های فروش یا شاپینگ است. اگر محصولی برای فروش دارید و نمی خواهید هزینه اجاره مغازه را بپردازید، اینستاگرام بهترین گزینه خواهد بود. در سال های اخیر، فروشگاه های اینترنتی محبوبیت بسیار زیادی یافته اند. این فروشگاه ها به دلیل تنوع کالا، قیمت مناسب تر و همچنین، عدم نیاز به حضور فیزیکی مورد استقبال مردم قرار می گیرند.

با این وجود، تمام پیج های فروش یا شاپینگ با موفقیت و کسب درآمد بالا همراه نیستند. پیج هایی می توانند نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کنند که همواره پاسخگو باشند. هر کسی به آسانی به پیج های فروش اینستاگرامی اعتماد نمی کند. در نتیجه، داشتن صداقت، معرفی درست محصول، پاسخگویی سریع و برخورد مناسب بسیار اهمیت دارد. علاوه بر این، کیفیت محصول و بسته بندی مناسب نیز می تواند نظر مثبت مشتریان را جلب کند.

4. پیج ‌های ارائه مشاوره

شاید تعجب کنید اما پیج های ارائه مشاوره از پردرآمدترین پیج های اینستاگرام محسوب می شوند. اگر تخصصی در زمینه خاصی دارید، با راه اندازی یک پیج اینستاگرام و جذب فالوور می توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید. به منظور افزایش تعداد فالوورها و همچنین جذاب نگه داشتن پیج می توانید از امکاناتی نظیر نظرسنجی یا استوری پرسش و پاسخ با مخاطبان خود تعامل برقرار کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر به نیازهای مخاطب در پیج های ارائه مشاوره اهمیت ندهید، خیلی سریع فالوورهای خود را از دست خواهید داد. بنابراین، سعی کنید به صورت روزانه با آن ها در ارتباط باشید. علاوه بر این، کیفیت مشاوره و برآورده کردن نیازهای مخاطب نیز بر جذب فالوورهای پیج تاثیر می گذارد.

کلام آخر

سایت کافه مجازی می تواند به شما در راه اندازی پیج های پردرآمد اینستاگرام کمک کند. این سایت با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته، مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد. اگر به دنبال خرید لایک اینستاگرام و فروش لایک واقعی ارزان هم هستید، سایت کافه مجازی آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

منبع: cafemajazi.net

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید