انتقال پیامک از اندروید به آیفون

امروزه کاربران زیادی هستند که هر چند مدت یکبار گوشی تلفن همراه خود را عوض می‌کنند و از برندی جدید استفاده می‌کنند اگر شما هم از این دسته از کاربران هستید پیشنهاد می‌کنم با ما همراه باشید.

اگر شما هم تا کنون از دستگاه اندروید (Android) استفاده کرده اید و به تازگی به سیستم آی او اس (iOS) کوچ کرده اید احتمالا الان نگران هستید که چگونه انتقال  اطلاعات از اندروید به آیفون را انجام دهید در ادامه با ما همراه باشید تا همراه یکدیگر به راهکار های موجود بپردازیم.

انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون

شرکت اپل برای جذب مشتری های جدید همیشه دست به نوآوری هایی می‌زند که قابل چشم پوشی نیستند و هر روزه برکیفیت محصولاتش افزوده می‌شود همین امر سبب جذب مشتری برای این شرکت بزرگ می‌شود و کاربران مجاب می‌شوند که از سیستم عامل اندروید به ای او اس کوچ کنند. کمپانی اپل برای سهولت و عدم دغدغه کاربران جدیدی که از اندروید به سمت ای او اس می‌آیند برنامه ای را تحت عنوان move to ios  را طراحی کرده است که این برنامه سبب انتقال فایل های موجود در دستگاه اندرویدی به دستگاهی با سیستم عامل آی او اس می‌شود، این کار با چند کلیک ساده انجام می‌شود و نیاز به دانش خاصی ندارد؛ برای انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون یا همان سیستم عامل آی او اس تنها باید برنامه move to ios  را از اپ استور برای گوشی آیفون خود و همین برنامه را از گوگل پلی برای گوشی اندرویدی خود دانلود و نصب کنید.

نحوه انتقال اطلاعات توسط برنامه move to iOS

برنامه move to iOS

  • اتصال هر دو دستگاه به برق.
  • اشتراک گذاری هات اسپات دستگاه اندرویدی و اتصال آیفون به آن.
  • در گوشی آیفون وارد قسمت تنطیمات و منوی app & data می‌شوید و روی گزینه move data from android کلیک می‌کنید.
  • هنگامی که وارد برنامه شوید برای شما یک تایید نامه نمایان می‌شود که با زدن گزینه agree (موافق) یک کد تایید برای شما ارسال می‌شود.
  • هنگامی که کد برای گوشی آیفون ارسال شد، باید آن کد را در گوشی اندرویدی نیز وارد کنید تا صفحه ارسال در گوشی اندرویدی نیز فعال شود.
  • در ادامه لیستی در گوشی اندرویدی نمایان می‌شود که اطلاعاتی که را می‌خواهید را می‌توانید برای ارسال به آیفون انتخاب کنید.
  • پس از انتخاب محتوا روی گزینه next کلیک کنید.
  • ممکن است انتقال اطلاعات مدتی طول بکشد باید تا پایان صبر کنید و در پایان گزینه done را بزنید.
  • دقت داشته باشید با طی این مراحل تمامی پیامک های موجود در گوشی اندرویدی به آیفون شما منتقل می‌شود و شما به همگی پیامک ها دسترسی خواهید داشت.

با انجام این مراحل تمامی اطلاعات از گوشی اندرویدی شما به آیفون جدیدتان منتقل می‌شود، دقت کنید که در هنگام انتقال اطلاعات باید حافظه آیفون خود را نیز مد نظر داشته باشید زیرا ممکن است حجم اطلاعاتی که می‌خواهید به دستگاه خود وارد کنید از مقدار حافظه آن بیشتر باشد و در پایان با هشدار کمبود حافظه رو به رو شوید در این صورت مقداری از اطلاعات به دستگاه آیفون شما منتقل نمی‌شود و یا مجبور می‌شوید مقداری از حافظه را پاک کنید.

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید