اکانت ps4 چیست؟

استفاده از کنسول پلی‌استیشن در بین افرادی که به گیم‌ها علاقه دارند بسیار رایج است. نسل‌های جدید از کنسول بازی وارد بازار شده‌است که یکی از آن‌ها ps4 است. این کنسول بازی در بین گیمرها طرفداران بسیار زیادی دارد؛ ولی متأسفانه امروزه قیمت آن‌ها به دلیل تغییرات دلاری بسیار افزایش یافته‌است. افرادی که این دستگاه را خریداری کرده‌اند، به دنبال بازی‌های موردعلاقهٔ خود هستند که به‌صورت آفلاین یا آنلاین آن‌ها را بازی کنند. برای بازی کردن با این کنسول‌ها نیاز است که افراد حتماً اکانت ps4 را خریداری کنند. اکانت‌های این ps4 دارای قیمت‌های متنوعی هستند، به همین دلیل افراد با توجه به سلیقه و بودجهٔ خود، می‌توانند اقدام به خرید اکانت‌های پلی‌استیشن کنند. امروزه با توجه به افزایش قیمت اکانت‌های ps4، بسیاری از گیمرها ناگزیر هستند که از خرید اکانت‌های هکی استفاده کنند. اکانت‌های هکی ps4 ازلحاظ قیمت بسیار کمتر از اکانت‌های قانونی هستند. در ادامهٔ این مقاله قصد داریم تا شما را با اکانت ps4 راه‌های خرید اکانت‌های هکی بیشتر آشنا کنیم. پس با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

اکانت پلی‌استیشن چیست؟

اکانت پلی‌استیشن درواقع همان اکانت‌هایی هستند که گیمرها برای بازی کردن با کنسول پلی‌استیشن از طریق آن‌ها اقدام به خرید بازی‌های دیجیتالی می‌کنند. درواقع به کمک اکانت ps4 شما می‌توانید بدون نیاز به خرید دیسک‌های بازی، بازی‌های مختلفی را با دستگاه کنسول خود دانلود کنید. در فروشگاه‌های پلی‌استیشن، تنها نسخهٔ دیجیتالی برخی از بازی‌ها به فروش می‌رسد. استفاده از این نوع بازی‌ها مزایای زیادی برای گیمرها دارد. یکی از مزایای آن این است که کنسول راحت‌تر بازی را اجرا می‌کند و به آن فشار زیادی وارد نمی‌شود. دوم این‌که قیمت آن‌ها نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه است. شایان ذکر است که ظرفیت بازی پلی‌استیشن به سه دسته تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از:

  • اکانت پلی‌استیشن ظرفیت اول؛
  • اکانت پلی‌استیشن ظرفیت دوم؛
  • اکانت پلی‌استیشن ظرفیت سوم؛

اکانت پلی‌استیشن با ظرفیت اول

یکی از انواع اکانت‌های ps4 اکانت‌های ظرفیت اول هستند. این نوع اکانت‌ها جزو ارزان‌ترین دسته اکانت‌های پلی‌استیشن محسوب می‌شوند. ازجمله نکات مهمی که درمورد این اکانت باید بدانید عبارت‌اند از:

  • گیمرها با نصب این اکانت تنها امکان بازی به‌صورت آفلاین را دارند.
  • در مقایسه با سایر انواع ظرفیت‌های پلی‌استیشن، ظرفیت اول تنها یک بار قابل نصب است. این اکانت قابلیت نصب مجدد را ندارد و گیمرها بعد از نصب نمی‌توانند آن را بفروشند.
  • در صورت قفل‌شدن اکانت بازی، گارانتی به کاربران تعلق نمی‌گیرد.
  • در صورتی که از بازی‌ها به‌صورت آفلاین استفاده شود، قفل نمی‌شوند.
  • ظرفیت اول اکانت پلی‌استیشن دارای مهلت نصب دیتا است. به‌طوری‌که 6 ساعت بعد از نصب، دیگر مشمول گارانتی نخواهند بود.

اکانت ps4 با ظرفیت دوم

اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید که از مزیت بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین استفاده کنید، بهترین گزینه برای شما خرید اکانت ps4 با ظرفیت دوم است. این اکانت را می‌توانید بعد از نصب نیز به‌راحتی بفروشید. همچنین شما می‌توانید بر روی تمام یوزرهای کنسول به جز یوزر خریداری‌شده از این بازی استفاده کنید. این اکانت امکان نصب دوباره را در اختیار شما قرار می‌دهد و در صورت قفل‌شدن نیز می‌توانید از مزیت گارانتی آن استفاده کنید. با توجه به مزیت‌ها و برتری‌هایی که این اکانت نسبت‌به اکانت ظرفیت اول دارد، قیمت آن نیز به مراتب بیشتر است. باوجوداین به دلیل قابلیت فروش آن، خرید اکانت ظرفیت دوم برای شما مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. در صورت تمایل، به‌آسانی می‌توانید اکانت خود را بفروشید و هزینهٔ آن را دریافت کنید.

دسته بازی PS4

اکانت پلی‌استیشن با ظرفیت سوم

اکانتps4 ظرفیت سوم نیز خصوصیات و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد. با خرید این اکانت شما تنها می‌توانید بازی‌ها را به‌صورت آنلاین انجام دهید، به همین دلیل برای بازی کردن، همیشه باید کنسول شما به اینترنت متصل باشد. البته برای انجام بازی با این اکانت، نیازی به اتصال به اینترنت پرسرعت نیست. نکته‌ٔ دیگری که درمورد این اکانت وجود دارد، این است که شما تنها می‌توانید بر روی یک یوزر از این اکانت استفاده کنید. دو مورد گفته‌شده تفاوت‌های اصلی اکانت ظرفیت دوم و سوم هستند. بقیهٔ امکانات مانند استفاده از گارانتی در صورت قفل‌شدن در این اکانت نیز وجود دارد. علاوه‌بر این می‌توانید در صورت نیاز، اکانت بازی خود را بفروشید، زیرا اکانت ظرفیت سوم نیز قابلیت نصب مجدد را دارد.

اکانت هکی ps4 چیست؟

متأسفانه امروزه به دلیل افزایش و تغییرات دلار در ایران، قیمت اکانت‌های ps4 نیز به‌طور چشم‌گیری افزایش پیدا کرده‌اند. به‌طوری‌که بسیاری از افراد نمی‌توانند آن‌ها را خریداری کنند. از این رو بیشتر گیمرها مجبور هستند که از اکانت‌های هکی ps4 استفاده کنند. درواقع اکانت‌های هکی همان یوزر و پسورد اکانت‌های قانونی و واقعی هستند که توسط برخی از هکرها منتشر شده‌اند. درواقع برخی از هکرها با هدف سودجویی یا کمک به افرادی که توانایی خرید اکانت‌های قانونی را ندارند، یوزر و پسورد این اکانت‌ها را با قیمتی کمتر از قیمت واقعی آن‌ها می‌کنند. به دلیل تفاوت زیادی که بین قیمت اکانت‌های هکی و قانونی وجود دارد، افراد زیادی به خرید اکانت هکی ps4 رو می‌آورند. سایت‌های زیادی وجود دارد که درزمینهٔ فروش اکانت‌های هکی فعالیت می‌کنند. این سایت‌ها یوزر و پسورد اکانت‌های واقعی را با قیمت بسیار ارزان در اختیار گیمرها قرار می‌دهند.

اکانت‌های هکی معمولاً به‌صورت عمده توسط عده‌ای از هکرهای روسی به فروش می‌رسند و برخی از فروشگاه‌های بازی نیز این اکانت‌ها را از آن‌ها خریداری می‌کنند. شایان ذکر است که خرید اکانت هکی ps4 می‌تواند معایبی مانند بن شدن از سمت سونی یا قفل‌شدن از سمت صاحب اصلی اکانت را به همراه داشته باشند.

اکانت هکی ps4 چیست؟

خلاصه

به‌طورکلی می‌توانیم بگویم که اکانت ps4 به اکانت‌هایی گفته می‌شود که گیمرها از آن برای دانلود و دسترسی به بازی‌های دیجیتالی جهت نصب روی کنسول پلی‌استیشن استفاده می‌کنند. این اکانت‌ها انواع مختلفی دارند و به سه دستهٔ کلی تقسیم می‌شوند. اکانت‌های ظرفیت دوم بهترین و بیشتر امکانات را در اختیار گیمرها قرار می‌دهند، به همین دلیل نیز قیمت آن‌ها نسبت‌به سایر انواع اکانت‌های بازی پلی‌استیشن بیشتر است. با توجه به قیمت بالای اکانت‌های بازی، بسیاری از گیمرها اکانت‌های هکی را خریداری می‌کنند. اکانت‌های هکی از قیمت ارزان‌تری نسبت‌به اکانت‌های قانونی برخوردارند.

اشتراک گذاری و حمایت

One Response

دیدگاهتان را بنویسید