بررسی راه های افزایش فالوور اسپاتیفای

در اسپاتیفای هرچقدر محبوب تر شوید فالوورهای طبیعی بیشتری بدست می آورید همچنین محبوبیت شما نه تنها به افزایش بازدید ترک های شما کمک میکند بلکه باعث کسب درآمد از پلی لیست نیز خواهد شد. تعداد فالوور پیج اسپاتیفای شما رابطه مستقیمی با کیفیت کارهای شما دارد و اگر کاربران شما آهنگهای شما را به لیست پخش های سفارشی خود اضافه کنند قطعا بدانید شما آماده رشد و پیشرفت در این شبکه اجتماعی هستید، پس با ما همراه باشید تا راه های افزایش فالوور اسپاتیفای را با هم مرور نماییم:

تفاوت فالوور پلی لیست با فالوور آرتیست؟

خب ابتدا باید بدانید که شما برای فعال سازی پیج آرتیست باید به اسپاتیفای درخواست دهید تا شما را به عنوان یک آرتیست و نه یک یوزر عادی بشناسد ، با کمی جستجو در گوگل میتوانید آموزشهای فعال سازی حساب آرتیست اسپاتیفای را پیدا کنید.

فالوورهای آرتیست، دنبال کنندگانی هستند که پیج هنرمند را برای دسترسی به ترک ها و آلبومهای او دنبال میکنند. فالوور پلی لیست هم کسانی هستند که پلی لیست شما را دنبال میکنند که اسامی این افراد فقط برای خود آرتیست قابل مشاهده است و برای دیگران فالوور های پلی لیست را به صورت لایک پلی لیست نمایش میدهد.

Monthly Listeners چیست ؟

Monthly Listeners آماری است که اسپاتیفای برای نشان دادن شنوندگان ترک های آرتیست در ۲۸ روز گذشته در اختیار کاربران قرار میدهد . این آمار هر 24ساعت آپدیت می شود و در قسمت پروفایل آرتیست مورد نمایش جهت دیدن کاربران قرار میگیرد.

شما میتوانید با افزایش پلی و بیشتر شدن آمار شنوندگان ماهانه پیج ، بستر افزایش محبوبیت در بین کاربران بیشتری را فراهم کنید و از این طریق فالوورهای جدیدتر و بیشتری جذب نمایید.

آمار لیسنر ماهیانه میتواند هم به صورت طبیعی توسط مخاطبان شما زیاد شود و نیز میتوانید از طریق خرید شنونده ماهانه اسپاتیفای در سایتهای معتبر اقدام به افزایش محبوبیت پیج خود نمایید.

راه های افزایش طبیعی و واقعی فالوور اسپاتیفای

در اسپاتیفای نیز همانند شبکه های اجتماعی دیگر، میبایست برای رشد و پیشرفت پیج خود ، فالوورهای بیشتری جذب کنید. برای جذب فالوور باید در مرحله اول ، پروفایل و بیو شما کیفیت خوبی داشته باشد تا کاربران بتوانند با یک نگاه با توانایی ها و سابقه شما آشنا شوند.

اگر شما یک هنرمند هستید و قصد درآمد دلاری از اسپاتیفای را دارید میبایست کاور ترک های شما بسیار جذاب باشد تا کاربران بتوانند با نگاه به کاور ، علاقه مند به گوش دادن آن بشوند. پس باید برای هر ترک خود یک کاور با مفهوم و امروزی و جذاب تهیه نمایید تا کاربران را به سمت خود بکشاند .

بعد از مرحله کاور ، باید ترک شما نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا شنونده در مقایسه با میلیون ها ترک موجود در اسپاتیفای ، شما را از بین دنبال شوندگان خود حذف نکند و همیشه همراه شما باشد و حتی شما را به دیگران نیز معرفی نماید.

نکته مهم دیگر در پیشرفت و رشد اکانت شما در اساتیفای، تعامل با دیگران است. حتماً در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی اکانت داشته باشید. اگر می‌خواهید صعود کنید و ترک های شما شنیده شود، با دیگران تعامل داشته باشید، برای لایک شدن لایک کنید و فالوو کنید تا فالوو شوید.

راه های افزایش طبیعی و واقعی فالوور اسپاتیفای

اهمیت فالوور اسپاتیفای

تعداد فالوور اسپاتیفای، یکی از عوامل بسیار موثر بر موفقیت می باشد ،هر چه فالوور اکانت شما بیشتر باشد اکانت شما از اعتبار بیشتری برخوردار خواهد بود و کاربران بیشتری ترک و پلی لیست شما را بازدید خواهند کرد.

برای جذب فالوور جدید و یا نگهداری فالوورهای موجود در اکانت شما بهتر است، فالوورهای خود را هر هفته با خود همراه کنید و یک تک خلاقانه برای آن ها داشته باشید ، البته نیاز نیست که هر روز فعالیت داشته باشید بلکه یه برنامه مدون داشته باشید و به آن پایبند باشید . سعی کنید اگر پلی لیست های شما مورد علاقه فالوورهایتان می باشد ، هر هفته به روز کنید تا فالوورهای شما از شنیدن ترک های تکراری خسته نشوند .

راه سریعتر افزایش فالوور اسپاتیفای

یکی دیگر از روش های کم هزینه و راحت تر گرفتن فالوور، خرید فالوور اسپاتیفای می باشد که البته این مهم است که از کجا آن را تهیه میکنید، باید دقت کنید و از سایت هایی خرید نمایید که قابل اعتماد باشند و در قبال پرداخت هزینه ، سرویس های با کیفیت بالا و با جبران ریزش در اختیار کاربران خود قرار دهند و پاسخگوی کاربران خود در تمامی ساعات شبانه روز باشند.

وب سایت دریای فالوور  یکی از معتبرترین و قدیمترین سایت های ارائه دهنده سرویسهای شبکه های اجتماعی در ایران است ، شما میتوانید با مراجعه به این وبسایت از سرویسهای متنوع اسپاتیفای و ساندکلاد جهت رشد پیج هنری خود با بالاترین کیفیت بهره ببرید.

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید