معرفی انواع چیت کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از بازیکنان نمی‌توانند شکست را در بازی قبول کنند؛ این موضوع در بازی‌های بتل رویال مانند کالاف بیش‌تر دیده می‌شود. در نتیجه این بازیکنان به چیت زدن روی می‌آورند. چیت کالاف دیوتی برتری شما نسبت به بازیکنان دیگر را افزایش می‌‌دهد و انجام آن لذت بالایی دارد. با این حال چیت زدن کاملا بدون عواقب نیست و پس از چیت زدن باید انتظار عواقب مختلفی را داشته باشید.

اگر با دانستن این موارد، همچنان راجع به انجام چیت کالاف دیوتی موبایل کنجکاو هستید، با ما همراه باشید تا با انواع چیت کالاف دیوتی موبایل آشنا شوید و بدانید انجام هر چیت چه عواقبی دارد.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ می‌دهیم:

 1. چگونه در کالاف چیت بزنیم؟
 2. انواع چیت کالاف
 3. چیتر در کالاف چیست؟
 4. استفاده از چیت های کالاف دیوتی چه عواقبی دارد؟
 5. با خرید cp کالاف نیازی به چیت ندارید!
 6. خرید سی پی ارزان کالاف از ایران موجو
 7. آیا همچنان به استفاده از چیت کالاف علاقه مندید؟

چگونه در کالاف چیت بزنیم؟

با چیت زدن در کالاف قدرتی دریافت می‌کنید که بازیکنان دیگر از آن بی‌بهره‌اند؛ درنتیجه به راحتی می‌توانید تمام دشمنانتان را از میان بردارید. حتما برای شما هم سوال است که چگونه چیت بزنیم؟ روش‌های مختلفی برای چیت کالاف دیوتی موبایل وجود دارد؛ ممکن است چیت به شکل یک کد در بازی باشد یا با استفاده از یک نرم‌افزار به آن برسید.

درواقع هکرها و برنامه نویسان چیت را براساس مشکلات یک ورژن از بازی و کد آن می‌سازند و به همین دلیل ممکن است چیت کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید در سیزن قبلی کار نکند.

همچنین سایت‌هایی برای آموزش نصب چیت کالاف دیوتی موبایل را نیز فراهم کرده‌اند. این چیت‌ها با دانلود چیت کالاف دیوتی موبایل و نصب فایل آن در محل نصب بازی قابل دسترسی هستند. پس از این کار، با اجرای دوباره بازی، به چیت‌های مختلف داخل فایل دسترسی خواهید داشت.

از بازیکنان هر روز با چیت کالاف بازی می‌کنند و در مسابقات برنده می‌شوند؛ در حالی که بسیاری دیگر از وجود چنین چیزی کاملا بی‌خبرند. همچنین استفاده از چیت فقط روی اندروید امکان‌پذیر است؛ به دلیل این که سیستم عامل iOS، یک سیستم بسته است، امکان استفاده از چیت‌ها روی آن وجود ندارد.

در ادامه به معرفی انواع مختلف چیت‌های کالاف دیوتی موبایل پرداخته‌ایم.

انواع چیت کالاف

 • چیت پرواز کالاف
 • چیت پرش بلند در کالاف
 • چیت سرعت کالاف
 • چیت رادار کالاف دیوتی موبایل
 • چیت مجیک بولت کالاف
 • چیت نشانه گیری کالاف
 • چیت دیوار کالاف
 • چیت خشاب کالاف
 • کالاف دیوتی مود شده

در ادامه به توضیح هر یک از این چیت‌ها پرداخته‌ایم.

چیت پرواز کالاف

پرواز کردن در کالاف بدون وسیله نقلیه‌ای مانند هلیکوپتر، تنها با استفاده از یک جت پک امکان‌پذیر است اما به دست آوردن این جت پک کار ساده‌ای نیست. هرچند شما می‌توانید با چیت پرواز کالاف، بدون جت پک در بازی پرواز کنید و دیگر لازم نیست تا مسیرهای مختلف را پیاده و با سرعت کم طی کنید.

اگر این چیت را زده‌اید، بازیکنان دیگر به راحتی متوجه تقلب شما خواهند شد و شما را گزارش خواهند داد. به همین دلیل بهتر است در کنار بازیکنان دیگر از این چیت استفاده نکنید.

چیت پرش بلند کالاف

این چیت از رایج‌ترین و محبوب‌ترین چیت‌های کالاف دیوتی است. قطعا شما هم دیده‌اید که یک بازیکن به شکل غیر عادی، تا بالای یک تپه پریده است؛ در این صورت این گیمر از چیت پرش بلند کالاف دیوتی استفاده می‌کرد. این چیت به شما اجازه می‌دهد تا ده‌ها برابر بیش‌تر از حالت عادی قدرت پرش داشته باشید.

چیت پرش بلند نیز از چیت‌هایی است که بازیکنان دیگر به سادگی متوجه آن می‌شوند و شما را به پشتیبانی بازی گزارش می‌دهند. به همین دلیل بهتر است این چیت را در کنار بازیکنان دیگر استفاده نکرده و مراقب اطرافتان باشید.

چیت سرعت کالاف

اگر از این چیت استفاده کنید، سرعت حرکتتان تا ۵ برابر بیش‌تر می‌شود. با این چیت دیگر نیازی به ماشین و وسایل نقلیه دیگر نخواهید داشت اما چیت سرعت کالاف کاملا قابل تشخیص است. بازیکنان دیگر کاملا متوجه چیت زدن شما شده و به سیستم گزارشتان خواهند داد.

چیت رادار کالاف دیوتی موبایل

با استفاده از این چیت، موقعیت تمام دشمنانتان را روی نقشه خواهید دید. این چیت از چیت‌هایی است که بازیکنان دیگر به سختی می‌توانند آن را تشخیص دهند.

چیت مجیک بولت کالاف

با این چیت کالاف دیوتی موبایل تمام تیرهایتان به دشمن می‌خورد. حتی اگر شما به نقاط کنار و اطراف دشمن شلیک کنید، تیرهایتان به او اصابت خواهد کرد. چیت مجیک بولت مخصوصا برای شلیک از فواصل دور کاربرد دارد؛ می‌توانید به راحتی به سمت دشمن بدون نشانه‌گیری دقیق شلیک کنید تا تمام تیرهایتان به هدف بخورند. استفاده از این چیت همیشه باعث بن شدنتان می‌شود.

چیت نشانه گیری کالاف

اگر از این چیت استفاده کنید، نشانه‌گیریتان به شکل اتوماتیک بوده و همواره روی هدف خواهد بود. درنتیجه لازم نیست نگران لگد زدن اسلحه و لرزش آن باشید، هدفتان همواره روی دشمن قفل خواهد بود. ممکن است این چیت را به اسم چیت هدشات کالاف دیوتی موبایل نیز بشناسید.

می‌توان گفت دو نوع از این چیت وجود دارد؛ چیت ایم بات کالاف و چیت ایم اسیست. با چیت ایم بات، حتی اگر دشمنانتان پشت دیوار یا تپه باشند، می‌توانید به آن‌ها شلیک کنید.

چیت دیوار کالاف

چیت دیوار یا چیت وال هک کالاف، به شما این امکان را می‌دهد تا دشمنانتان را حتی اگر پشت یک مانع کاور گرفته باشند، ببینید.

چیت خشاب کالاف

با استفاده از این چیت، دیگر لازم نیست خشابتان را عوض کنید. با این چیت تیر بی‌نهایت به دست می‌آورید.

کالاف دیوتی مود شده

در کنار چیت‌های معرفی شده، یک راه دیگر چیت زدن استفاده از کالاف دیوتی مود شده است. این اپ‌ها چیت کالاف سی پی دارند و می‌توانید تمام آیتم‌ها را باز کنید. درواقع با چیت کالاف دیوتی موبایل cp بی‌نهایت دریافت می‌کنید. همچنین امکان فعال‌سازی حالت گاد هم در آن‌ها وجود دارد. با فعال کردن گاد مد، اچ‌پی بی‌نهایت دارید و دشمنان شما را نمی‌بینند. هرچند استفاده از این چیت قطعا شما را بن خواهد کرد.

چیتر در کالاف چیست؟

اگر شما هم نمی‌دانید چیتر در کالاف چیست، با ما همراه باشید. چیتر کالاف فردی است که به شکل عادی بازی نکرده و در بازی از تقلب‌های گفته شده استفاده می‌کند. چیتر کالاف دیوتی قدرت‌های بیش‌تری نسبت به بقیه بازیکنان دارد، دشمنانش را راحت‌تر می‌کشد و سرعت بالاتری دارد.

با این حال باید بدانید که قوی ترین چیتر کالاف دیوتی موبایل هم ممکن است بن شود. حتی بهترین بازیکنان هم درنهایت شناسایی می‌شوند. در ادامه بیش‌تر توضیح داده‌ایم که چیتر چیست.

چگونه چیتر کالاف را تشخیص دهیم؟

 • تیراندازی دقیق غیرطبیعی
 • حرکت غیرطبیعی
 • دانستن مکان دشمنان بدون دید مستقیم
 • تغییر عملکرد و بهبود آن
 • استفاده از ابزارهای تشخیص تقلب

استفاده از چیت های کالاف چه عواقبی دارد؟

اگر تجربه چیت زدن را داشته باشید، قطعا از لذت بی‌اندازه آن باخبر هستید. با چیت زدن به قوی‌ترین بازیکن بازی تبدیل می‌شوید و می‌توانید حتی قوی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین دشمنتان را به راحتی بکشید. با این حال چیت زدن عواقب مختلفی دارد که بدترین آن‌ها، بن شدن دائمی اکانتتان است.

اگر از چیت کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید، دیر یا زود سیستم بازی شما را به عنوان یک چیتر شناسایی خواهد کرد؛ در نتیجه مجازات شده و اکانتتان بن خواهد شد. این بن ممکن است به شکل دائمی باشد و دیگر نتوانید با آن اکانت بازی کنید.

همچنین بازیکنان دیگر نیز می‌توانند شما را ریپورت کرده و گزارش دهند. بسیاری از چیت‌های کالاف دیوتی مثل چیت پرش یا چیت مجیک بولت، حالتی غیر عادی دارند و گیمرهای دیگر متوجه تقلب شما می‌شوند. اگر شما را ریپورت کنند، سیستم اکانت شما را بن می‌کند.

اگر قصد چیت کردن ندارید و می‌خواهید حرفه‌ای‌تر شده و بهتر بازی کنید، به سایت https://iranmojo.com/ مراجعه کنید تا با بهترین و آخرین ترفندهای کالاف دیوتی آشنا شوید. با این ترفندها بازی‌تان بهتر می‌شود و می‌توانید با حالت عادی بازی و بدون چیت، دشمنانتان را بکشید و پیروز شوید. با این حال این راه زمان‌بر است و باید تمرین زیادی داشته باشید و مدت زیادی بازی کنید.

حتما تا الان فهمیدید که چیت کالاف بدون بن وجود ندارد و دیر یا زود سیستم چیت شما را تشخیص خواهد داد. اگر به دنبال یک راه آسان‌تر و سریع‌تر پیشرفت در کالاف و حرفه‌ای شدن هستید، ادامه این مقاله را بخوانید.

با خرید CP کالاف نیازی به چیت ندارید!

شما با داشتن سی پی کالاف، می‌توانید بهترین تجهیزات را بخرید و تجهیزات خودتان را ارتقا دهید. در نتیجه قوی‌تر از قبل خواهید شد و حتی اگر تجربه کافی هم نداشته باشید، دشمنانتان را راحت‌تر خواهید کشت. با داشتن تجهیزات بهتر به راحتی در نبردها شرکت می‌کنید و دیگر نگران باخت و مردن نیستید. همچنین با بازی کردن بیش‌تر، بازیتان نیز بهتر و بهتر می‌شود.

همچنین با خرید سی پی ارزان کالاف، می‌توانید در روم‌های مختلف شرکت کرده و بیش از گذشته تمرین کنید. شما می‌توانید تا مدت‌ها در این روم‌ها تمرین کنید و پس از حرفه‌ای شدن وارد نبرد واقعی شوید.

درنتیجه اگر نمی‌خواهید از چیت کالاف دیوتی موبایل استفاده کنید و زمان کافی برای یادگیری ترفندها را ندارید، پیشنهاد ما خرید سی پی است. در ادامه بهترین و معتبرترین سایت خرید سی پی کالاف را معرفی کرده‌ایم.

خرید سی پی ارزان کالاف از ایران موجو

اگر از قیمت‌های بالای سی پی کالاف در سایت‌های دیگر خسته شدید، پیشنهاد ما این است که یک بار خرید سی پی از ایران موجو را امتحان کنید. خرید شما در ایران موجو در کم‌تر از ۳ دقیقه تکمیل شده و سی پی خریداری شده به اکانتتان اضافه می‌شود.

سی پی کالاف ایران موجو، ارزان‌ترین سی پی کالاف در بین سایت‌های دیگر است و حتی ممکن است آفرهای متفاوتی نیز در سایت وجود داشته باشند که قیمت سی پی را بیش از پیش کاهش دهند. با خرید CP کالاف ، از هر نوع چیتی بی‌نیاز خواهید شد و بهترین خرید خود را تجربه خواهید کرد.

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید سی پی از سایت ایران موجو اعتبار بالای این فروشگاه در طی چندین سال سابقه درخشان آن است. ایران موجو با سابقه طولانی که در خرید سی پی و انواع پول بازی‌ها دارد بعنوان معتبر‌ترین سایت با بهترین قیمت سی پی ارزان و مطمئن شناخته می‌شود. با اطمینان کامل از قیمت سی پی کالاف و روش خریدی کاملا قانونی از سایت معتبر ایران موجو خرید کنید.

آیا همچنان به استفاده از چیت کالاف علاقه مندید؟

در این محتوا انواع مختلف چیت‌های کالاف و عواقب آن‌ها را بررسی کردیم. با تمام عواقبی که گفته شد، همچنان از چیت کالاف دیوتی موبایل استفاده می‌کنید؟ چه چیت‌های دیگری وجود دارد و شما از چه چیت‌هایی استفاده می‌کنید؟ آیا راهی هست که بتوان بدون بن شدن چیت کرد؟ با نوشتن نظرات خود به کاربران دیگر و مبتدیان بازی کمک کرده و ما را در نوشتن مقالات بهتر یاری کنید.

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید