خرید انواع گیفت کارت با مستر کارت مجازی

خرید انواع گیفت کارت با مستر کارت مجازی

گیفت کارت‌ها، کارت‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را به افرادی که علاقه مند هستید هدیه بدهید یا در شرایطی که امکان خرید مستقیم اشتراک سرویس‌های مختلف وجود ندارد، از گیفت کارت‌ها برای رسیدن به این هدف استفاده کنید. سرویس‌ها و پلتفرم‌های مختلف، گیفت کارت‌های مخصوص خود را به فروش می‌رسانند اما یکی از چالش‌هایی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند، تحریم‌های بانکی است که باعث می‌شود تا نتوانید به صورت مستقیم این کارت‌ها را خریداری کنید. در چنین شرایطی می‌توانید از مستر کارت مجازی برای دور زدن این تحریم‌ها استفاده کرده و با خرید مستر کارت، در سرویس‌های مورد نظر خود به راحتی اقدام به خرید انواع گیفت کارت کنید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که چگونه می‌توان با خرید مستر کارت مجازی از تهرانیکس، گیفت کارت‌های مختلف را سفارش داد و از اعتبار داخل آن استفاده کرد.

انواع گیفت کارت‌های قابل خرید با مستر کارت مجازی

افرادی که قصد دارند تا با خرید مسترکارت مجازی، اقدام به خرید گیفت کارت‌های مختلف کنند، یکی از سوالات مهمی که مطرح می‌کنند این است که چه گیفت کارت‌هایی را می‌توان با مستر کارت خریداری کرد. اگر بخواهیم شما را با انواع گیفت کارت‌ها آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گیفت کارت‌های فروشگاهی: یکی از انواع گیفت کارت‌های قابل خریداری با مستر کارت، گیفت کارت‌های فروشگاهی مثل کارت‌های هدیه آمازون و… اشاره کرد.
  • گیفت کارت‌های بازی: نوع دیگری از انواع گیفت کارت‌های بازی که می‌توانید با خرید مستر کارت مجازی آن‌ها را سفارش دهید، کارت‌های هدیه مخصوص بازی است. شما می‌توانید کارت‌های هدیه پلی استیشن، ایکس باکس، استیم و… را با MasterCard خریداری کنید.
  • گیفت کارت‌های خدمات: نوع دیگری از گیفت کارت‌هایی که می‌توانید خریداری کنید، کارت‌های هدیه مربوط به وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات است. از رایج‌ترین انواع این کارت‌ها می توان به گیفت کارت نتفلیکس، اسپاتیفای، یوتیوب، اپل موزیک و… اشاره کرد.

البته علاوه بر این کارت‌های هدیه، گیفت کارت‌های دیگری نیز وجود دارد که برای انجام کارهای مختلف می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

چگونه گیفت کارت بخریم؟

در صورتی که قصد خرید گیفت کارت را دارید، باید به این نکته توجه کنید که وب سایت‌هایی که برای فروش محصولات یا خدمات خود گیفت کارت صادر می‌کنند، به صورت مستقیم این کارت‌های هدیه را به فروش می‌رسانند. البته به دلیل تحریم‌های بانکی، شما نمی‌توانید با استفاده از کارت‌های بانکی داخل کشور، اقدام به خرید این گیفت کارت‌ها کنید. در چنین شرایطی می‌توانید از طریق وب سایت‌های فعال در داخل کشور که به عنوان واسط عمل می‌کنند، اقدام به خرید گیفت کارت‌های مورد نظر خود کنید. البته یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که خرید از طریق این وب سایت‌ها وجود دارد، نیاز به پرداخت هزینه بیشتر است. در واقع این وب سایت‌ها کارمزدهای خاصی را برای خود در نظر می‌گیرند و این موضوع باعث می‌شود تا هزینه‌های خرید گیفت کارت برای شما افزایش پیدا کند. در چنین شرایطی پیشنهاد ما این است که برای حل این مشکل اقدام به خرید مستر کارت کرده و سپس با کمک این کارت‌های اعتباری، به صورت مستقیم از وب سایت‌های خارجی مورد نظر خود، گیفت کارت خریداری کنید. همچنین لازم به ذکر است که اگر باز هم می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید، می‌توانید با خرید مستر کارت مجازی به جای مستر کارت فیزیکی، هزینه‌های خرید MasterCard را کاهش دهید.

نحوه استفاده از مستر کارت برای خرید گیفت کارت

اگر مسترکارت مجازی خود را تهیه کرده‌اید و هم اکنون قصد خرید گیفت کارت را دارید، برای انجام این کار تنها کافی است تا به سراغ وب سایت مد نظر خود رفته، سفارش خود را ثبت کنید و در زمان تسویه، تنها کافی است تا شماره مستر کارت، CVV2 و رمز کارت را وارد کنید تا خرید شما انجام شود. پس از وارد کردن اطلاعات مستر کارت، گیفت کارت شما صادر شده و کد آن در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید این کد گیفت کارت را به فردی که علاقه مند هستید هدیه داده و یا خودتان بعداً از این گیفت کارت استفاده کنید.

نکات مهم برای خرید مستر کارت

پیش از خرید مسترکارت نیاز است تا به چند نکته مهم توجه کنید. اولین مورد این که کشور و ارز پایه مستر کارت شما نقش مستقیمی در ریجن گیفت کارتی دارد که قصد خرید آن را دارید. به عنوان مثال اگر قصد دارید تا گیفت کارت ایکس باکس یا پلی استیشن ریجن انگلیس را خریداری کنید، نیاز است با خرید مستر کارت پوند انگلیس به این هدف برسید. از طرف دیگر اگر برای شما اهمیت دارد که ارز پایه کارت شما دلار باشد، نیاز است تا برای خرید مسترکارت مجازی آمریکایی اقدام کرده و از این MasterCardها استفاده کنید.

موضوع دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که در خارج از کشور، فروشگاه‌های فیزیکی گوناگونی وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توانید انواع گیفت کارت خریداری کنید. اگر قصد دارید تا از این فروشگاه‌ها گیفت کارت مورد نظر خود را خریداری کنید، نیاز است تا به جای خرید مستر کارت مجازی، به سراغ کارت‌های فیزیکی بیایید.

بهترین روش خرید مستر کارت

متاسفانه درست مثل انواع گیفت کارت‌ها، به دلیل تحریم‌ها شما برای خرید مستر کارت نیز نمی‌توانید به صورت مستقیم اقدام کنید. به همین خاطر باید از وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات کارت‌های اعتباری، برای خرید مستر کارت مجازی اقدام کنید. یکی از برترین مجموعه‌های فعال در این حوزه، فروشگاه تهرانیکس است.

وب سایت تهرانیکس مجموعه‌ای است که با هدف تسهیل پرداخت‌های ارزی برای کلیه ایرانیانی که به شبکه مالی بین المللی دسترسی ندارند تشکیل شده است و شما می‌توانید از طریق این وب سایت، انواع مستر کارت را خریداری کرده و سپس از آن‌ها برای خرید گیفت کارت‌های مورد نظر خود اقدام کنید.

حرف آخر

در این مطلب شما را با گیفت کارت‌ها آشنا کردیم. به صورت کلی گیفت کارت‌ها یک روش آسان و مطمئن برای خرید از سایت‌های خارجی است. برای این که بتوانید گیفت کارت‌های مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید، می‌توانید با استفاده از مستر کارت به این هدف دست یابید.

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید