Zodia Custody سرویسی را برای محافظت از رمزنگاری کاربران در برابر ورشکستگی بازار سهام راه اندازی می کند


سرویس جدید Interchange جایگزینی برای مدل‌های پیش تأمین مالی و حاشیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند.

Zodia Custody، ارائه‌دهنده دارایی رمزنگاری، سرویس جدیدی را برای کمک به محافظت از مشتریان خود در برابر ورشکستگی بازار سهام راه‌اندازی کرده است.

به گفته این شرکت، سرویس جدید آن، Interchange، جایگزینی برای مدل‌های پیش سرمایه و حاشیه صرافی‌ها ارائه می‌کند. این سرویس به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های خود را در Zodia Custody نگهداری کنند و در عین حال دارایی های خود را در صرافی ها منعکس کنند، بنابراین از دارایی های دیجیتالی مشتریان در صورت ورشکستگی صرافی محافظت می کند.

Zodia Custody که دفتر مرکزی آن در لندن است توسط مؤسسات مالی Standard Chartered و Northern Trust پشتیبانی می شود.

سرویس مبادله Zodia Custody اکنون فعال است و هدف آن ارائه شفافیت و کنترل مبادلات بدون انتقال مالکیت دارایی های اساسی است. این فناوری دسترسی فوری به تسویه ترازهای تجاری را فراهم می کند و آشتی پس از تجارت را خودکار می کند. شرکت خواهر Zodia Custody، Zodia Markets نیز از این سرویس جدید بهره مند خواهد شد.

مدیرعامل Zodia Custody، Maxime de Guillebon به اشتراک گذاشت که اصول این شرکت “همیشه حول جدایی بین امنیت دارایی، نگهداری و تجارت، و مدیریت موثر ریسک طرف مقابل تکامل یافته است.”

مربوط: Mazars می گوید که ذخایر BTC کاربران در Binance کاملاً ایمن است

راه اندازی این سرویس جدید یک ماه پس از آن صورت می گیرد که سرمایه گذاران و کاربران بازار سهام میلیاردها دلار را در سقوط FTX از دست دادند. فروپاشی FTX تأثیر دومینویی بر اکوسیستم کریپتو داشته است و سایر شرکت‌ها در این فضا تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. BlockFi، یکی از بزرگترین وام دهندگان ارزهای دیجیتال در صنعت، به دلیل قرار گرفتن در معرض FTX، ورشکستگی کرده است.

Genesis Trading، یکی دیگر از نام‌های بزرگ در فضای ارزهای دیجیتال، پس از فروپاشی FTX با چالش‌های مهمی مواجه است. این ارائه دهنده خدمات مالی بیش از 170 میلیون دلار دارایی دارد که در FTX گیر کرده است، که عملیات را تقریبا غیرممکن می کند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید