پیتر برانت به “صفر” هشدار می دهد: قیمت XRP اینگونه شبیه بیت کوین است


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله گر باتجربه پیتر برانت ارزیابی جدی از حرکت قیمت XRP در رابطه با بیت کوین (BTC) بر اساس اصول نمودارهای کلاسیک ارائه کرد. برانت، که به دلیل تحلیل بازار روشنگرانه‌اش شناخته می‌شود، پیشنهاد می‌کند که الگوی نمودار XRP شبیه یک مسیر نزولی است که به طور بالقوه به سمت صفر می‌رود. نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط برندت، قیمت XRP در برابر بیت کوین را نشان می دهد. در حال حاضر در پایین ترین سطح اخیر 0.0000084 BTC است.

تجزیه و تحلیل برندت منجر به بررسی انتقادی خوش بینی پیرامون XRP می شود، به ویژه در مقایسه با بیت کوین. او خاطرنشان می کند که XRP تنها در شش ماه از 126 ماه گذشته بالاتر از سطح فعلی خود بسته شده است که نشان دهنده یک دوره طولانی کم کارایی است.

با توجه به پتانسیل XRP برای عملکرد بهتر از BTC در آینده، برانت این احتمال را تایید می کند اما تاکید می کند که بار اثبات بر عهده XRP است. او پیشنهاد می‌کند که سرمایه‌گذارانی که ارزهای دیجیتال جایگزین را بررسی می‌کنند، ممکن است فرصت‌های امیدوارکننده‌تری نسبت به XRP پیدا کنند.

سخنان هشداردهنده برانت منعکس کننده چالش های پیش روی XRP در یک محیط بازار است که تحت سلطه بیت کوین و آلت کوین های رقیب متعدد است.

مشاهدات برانت به بحث های جاری پیرامون مسیر قیمت XRP می افزاید و سرمایه گذاران را به زیر سوال بردن پایداری سطوح فعلی سوق می دهد. عملکرد XRP در برابر بیت کوین در ماه های آینده چگونه خواهد بود؟ آیا پتانسیلی برای معکوس شدن روند نزولی وجود دارد؟

XRP، یکی از بزرگترین و محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده، همچنان در مرکز توجه فعالان بازار کریپتو قرار دارد. اما اینکه این برای قیمت آن و در نتیجه برای پرتفوی سرمایه گذاران چه معنایی خواهد داشت، یک سوال بزرگ است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید