Yuga Labs co-founder to take leave of absence due to health reasons

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا به دلایل سلامتی مرخصی می گیرد


آرونو گفت که به عنوان عضو هیئت مدیره و مشاور استراتژیک به همکاری خود ادامه خواهد داد. اما اولویت او دریافت بهترین درمان پزشکی برای بهبودی کامل خواهد بود.

ویلی آرونو، کارآفرین توکن غیرقابل تغییر (NFT) از Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Yuga Labs، تیمی که CryptoPunks را پشت سر می‌گذارد، برای مدیریت طیف وسیعی از علائم نارسایی قلبی از دفتر مرخصی خواهد گرفت.

آرونو در پستی در توییتر به 144900 دنبال کننده خود در 28 ژانویه گفت که تصمیم برای برداشتن این گام دشوار پس از تشخیص نارسایی قلبی پس از تجربه علائم متعدد در چند ماه گذشته گرفته شد.

کارآفرین NFT توضیح داد که در حالی که علائم “خفیف” او هنوز به او اجازه می دهد تا “عمدتاً زندگی عادی” داشته باشد، وضعیت او به سرعت در حال افزایش است و چاره ای جز اولویت بندی کسب و کارش برای او باقی نمی گذارد.

یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، تاریخی را اعلام نکرد که امیدوار است به طور کامل بهبود یابد و به شغل روزانه خود بازگردد.

با این حال، آرانو تایید کرد که به عنوان عضو هیئت مدیره و مشاور استراتژیک باقی خواهد ماند.

همچنین این اولین تشخیص پزشکی نیست که آرانو را از کار بیاندازد.

آرانو فاش کرد که در بیست سالگی با یک بیماری مزمن دست و پنجه نرم می کرد که مانع از پیشرفت او در حرفه اش شد. هنگامی که او سرانجام بهبود یافت و آزمایشگاه یوگا را تأسیس کرد، هیچ نگاهی به گذشته نداشت:

وقتی شفا یافتم و یوگا را شروع کردم، نمی‌خواستم شانس دوم زندگی را از دست بدهم. خودم را فراتر از حدم رساندم. تقریباً هر روز 12 ساعت در روز کار می کردم. باید به توصیه های اطرافیانم گوش می دادم و به دنبال تعادل بودم.

او افزود: “هدف من اکنون دریافت بهترین درمان پزشکی و بهبودی است.”

مربوط: واکنش شدید BuzzFeed پس از “دوکس کردن” بنیانگذاران Bored Ape Yacht Club

آرونو همچنین از همکاری با دنیل الگره، مدیرعامل جدید شرکت، رئیس سابق و مدیر عامل شرکت Activision Blizzard ابراز هیجان کرد.

در حالی که Aronow هیچ جزئیاتی در مورد آنچه که به عنوان یک مشاور استراتژیک انجام خواهد داد ارائه نکرد، Aronow اخیراً در 8 نوامبر اعلام کرد که مدل جدیدی را برای حق امتیاز سازندگان NFT پیشنهاد خواهد کرد.

آرونو در فوریه 2021 آزمایشگاه یوگا را با گرگ سولانو تأسیس کرد.

در میان برجسته ترین NFT هایی که این شرکت توسعه داده است می توان به CryptoPunks، BAYC، MeeBits و Othersidemeta اشاره کرد.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉