اکنون می توانید در کمتر از 23 ثانیه یک شیت کوین تولید کنید.


یک ویدیوی جدید “speedrun” نشان می دهد که چگونه هر کسی می تواند یک ارز دیجیتال کاملاً جدید را در کمتر از 30 ثانیه ایجاد کند.

در حالی که به اصطلاح “memecoins” در هفته های اخیر توجه صنعت رمزنگاری گسترده تر را به خود جلب کرده است، یک ویدیوی ویروسی منتشر شده است که نشان می دهد برای هر کسی که به اینترنت متصل است چقدر آسان است که یک ارز دیجیتال کاملاً جدید از ابتدا ایجاد کند.

ویدئوی 6 می از هنرمند دیجیتال جانی شنکمن @whitelights.eth در توییتر نشان داده می‌شود – اجرای سریع خود برای ایجاد و توزیع یک توکن کاملاً جدید، با نام طنز آمیز «EASY_MONEY»، تنها در 27 ثانیه. این رکورد تنها یک روز بعد در 22.45 ثانیه شکسته شد.

اصطلاح “speed run” از جامعه بازی‌ها می‌آید و معمولاً برای اشاره به تکمیل یک بازی یا یک سطح در یک بازی در سریع‌ترین زمان ممکن استفاده می‌شود.

در این ویدئو که اکنون ویروسی شده است، Shankman نشان می‌دهد که چگونه هر کاربر می‌تواند به سرعت یک توکن جدید با استفاده از برنامه‌ای به نام Contract Wizard که توسط شرکت امنیت سایبری رمزارز OpenZeppelin ایجاد شده است، تولید کند. ابزار Contacts Wizard کد یک نشانه ERC-20 را با چند کلیک سریع مکان نما تولید می کند. در این برنامه، کاربران می توانند تعدادی ویژگی بالقوه را برای توکن های خود انتخاب کنند.

پس از تولید کد، Shankman از اپلیکیشنی به نام Remix استفاده می‌کند که قرارداد هوشمند توکن را جمع‌آوری کرده و آن را در یک شبکه بلاک چین خاص توزیع می‌کند. در این ویدیو، Shankman انتخاب می‌کند تا توکن EASY_MONEY (EZ) را در شبکه آزمایشی اتریوم توزیع کند.

در بخش نظرات، او بیان می‌کند که این ویدیو “فقط برای اهداف آموزشی” است و توضیح می‌دهد که با استقرار EASY_MONEY در شبکه آزمایشی اتریوم، این یک نشانه واقعی برای حدس و گمان نیست.

به طور خاص، ویدیوی Shankman توسط تعدادی از حساب‌های اصلی در توییتر Crypto انتخاب شد و توسط: @Loopifyyyدیدم که این ویدیو بیش از 3 میلیون بازدید در چندین حساب مختلف داشته است.

محبوبیت ویروسی پست Shankman در زمانی است که “Shit coins” در حال به دست آوردن محبوبیت گسترده در اکوسیستم رمزنگاری گسترده تر است. رونق اخیر memecoin عمدتاً توسط یک توکن با مضمون قورباغه “کاملاً بی فایده” به نام Pepe انجام شده است که از زمان عرضه در 14 آوریل شاهد افزایش بیش از 5000 درصدی ارزش آن بوده است.

در یک نظر بعدی، شانکمن اشاره کرد که شخصی در واقع یک توکن با همان نام توصیف کننده آن ایجاد کرده است، اما او “موفق نشد” و توضیح داد که “آن را نخواهد خرید”.

کمتر از 24 ساعت بعد، ویدیوی جدیدی از یک حساب کاربری دیگر در توییتر منتشر شد که نشان می‌داد همان تراکنش تنها در 22.45 ثانیه انجام شده است و یک رکورد جدید غیررسمی را برای سرعت اجرای memecoin ثبت می‌کند.

مجله: جو لوبین – حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “کریپتو گوگل”
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *