وکیل SDNY درباره کیفرخواست SBF گفت: "شما می توانید با پوشیدن شلوارک و تی شرت زیر نور خورشید خیانت کنید."

وکیل SDNY درباره کیفرخواست SBF گفت: “شما می توانید با پوشیدن شلوارک و تی شرت زیر نور خورشید خیانت کنید.”


دامیان ویلیامز از افرادی که ممکن است در اعمال غیرقانونی ادعا شده در FTX و Alameda دست داشته باشند، خواست که “قبل از اینکه برای دیدن شما بیاییم ما را ببینند” و به دستگیری های آینده اشاره کرد.

دادستان ناحیه جنوبی نیویورک، دامیان ویلیامز، گفت تحقیقاتی که منجر به اتهامات علیه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX شد، “بسیار بسیار سریع” بود، اما دادستان ها با این دستگیری ها “تمام نشدند”.

در یک پخش زنده در یک کنفرانس مطبوعاتی در 13 دسامبر، ویلیامز گفت که زمان دستگیری بانکمن-فرید بر اساس پیشروی مجریان قانون است که در 7 دسامبر این اتهامات را تأیید کرد و در 9 دسامبر علیه مدیر عامل سابق FTX کیفرخواست صادر کرد. یک کیفرخواست هشت ماده‌ای که در 13 دسامبر منتشر شد، ادعا می‌کند که مقامات ایالات متحده قوانین مالی مبارزات انتخاباتی را با مشارکت در هر دو نقض کرده‌اند، که SBF از مشتریان و سرمایه‌گذاران در FTX کلاهبرداری کرده، وام‌دهندگان را در Alameda کلاهبرداری کرده و در هر دو مشارکت داشته است. قانونگذاران دموکرات و جمهوری خواه.

مایکل دریسکول، معاون FBI در FBI در همان کنفرانس مطبوعاتی گفت: «بانکمن-فرید آگاهانه از مشتریان FTX با سوء استفاده از سپرده‌های مشتریان برای پرداخت هزینه‌ها و بدهی‌های یک شرکت دیگر کلاهبرداری کرد. علاوه بر این، بانکمن-فرید اقدامات عمدی را انجام داد که برای پنهان کردن و پنهان کردن سوء استفاده از وجوه مشتریان طراحی شده بود. به عنوان رهبر آن شرکت.»

ویلیامز گفت که تحقیقات در مورد سقوط FTX ادامه دارد و افزود که اعلامیه‌های بیشتری در مورد دستگیری‌های احتمالی در آینده وجود دارد. او از افرادی که ممکن است در اعمال غیرقانونی ادعایی در FTX و Alameda دست داشته باشند، خواست قبل از اینکه برای دیدن شما بیاییم، ما را ببینند.

ویلیامز در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد SBF که با مشخصات یک کلاهبردار همخوانی دارد، گفت: “شما می توانید در زیر نور آفتاب با شلوارک و تی شرت تقلب کنید.” ما آماده نیستیم. استرداد در باهاما ادامه دارد.

ویلیامز افزود:

این یکی از بزرگترین کلاهبرداری های مالی در تاریخ آمریکا بود.

دمیان ویلیامز، دادستان ناحیه جنوبی نیویورک در 13 دسامبر در جمع خبرنگاران سخنرانی می کند

مربوط: وکلای SBF به دنبال وثیقه در دادگاه دادگستری باهاما هستند که در انتظار استرداد است.

کیفرخواست علیه Bankman-Fried با شکایت هایی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون های معاملات آتی کالا در 13 دسامبر دنبال شد. انتظار می رفت مدیر عامل سابق FTX در جلسه استماع کمیته مالی مجلس نمایندگان در 13 دسامبر قبل از اعلام بازداشتش شهادت دهد. قانونگذاران ایالات متحده در کمیته بانکی سنا نیز سقوط FTX را در جلسه استماع 14 دسامبر بررسی خواهند کرد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉