12 میلیون دلار TVL 2 هفته پس از راه اندازی برنامه کشاورزی محصول جمع آوری کرد


برنامه Origin Ether اتر را در Curve، Convex، stETH، rETH و sfrxETH ذخیره می کند.

بر اساس داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک‌چین DefiLlama، یک اپلیکیشن جدید کشاورزی با نام Origin Ether تنها 14 روز پس از راه‌اندازی بیش از 12 میلیون دلار ارزش کل قفل شده (TVL) جمع‌آوری کرده است. TVL معیاری است که ارزش دلاری دارایی ها را در قراردادهای هوشمند یک برنامه اندازه گیری می کند.

مقدار کل Origin Ether قفل شده است، 9-30 مه. منبع: DefiLlama

به گفته یکی از نمایندگان تیم توسعه، این برنامه در تاریخ 16 مه راه اندازی شد. داده‌های DefiLlama نشان می‌دهد که برنامه قبل از راه‌اندازی، ۷۹۳ هزار دلار قرارداد بسته است، که ممکن است توسط اعضای تیم یا سایر شرکای اولیه ارائه شده باشد.

پس از IPO در 16 مه، سپرده‌ها در Origin Ether (OETH) به سرعت انباشته شدند که منجر به TVL بیش از 13 میلیون دلار تا 30 می شد. این یک سود تقریباً 12.6 میلیون دلاری در 14 روز است.

طبق اسناد رسمی برنامه، Origin Ether با سرمایه‌گذاری در پروتکل‌های سهامداری مایعات و مالی غیرمتمرکز (DeFi) بازدهی را از اتر (ETH) ایجاد می‌کند. به طور خاص، از یک استراتژی الگوریتمی عملیات بازار در Curve و Convex برای به حداکثر رساندن بازده استفاده می کند. قبل از سرمایه‌گذاری در Curve و Convex، مقداری از ETH به مشتقات ذخیره‌سازی مایع تبدیل می‌شود، از جمله Lido Staked Ether (stETH)، Rocket Pool Ether (rETH) و Frax Staked Ether (sfrxETH). اسناد پروتکل بیان می کند که این به کاربران اجازه می دهد تا پاداش های کشاورزی اضافی را از این ارائه دهندگان دریافت کنند.

مرتبط با: درجه سانتیگراد بیش از 428000 stETH را به صف برداشت طولانی مدت Lido اضافه می کند.

پروتکل‌های استیک مایع اتر به دارندگان ETH اجازه می‌دهند تا در ازای توکن‌هایی که این سپرده‌ها را نشان می‌دهند، سکه‌های خود را با شبکه‌ای از ارائه‌دهندگان به اشتراک بگذارند. با حرکت اتریوم به اجماع اثبات سهام و امکان برداشت، محبوبیت آنها بیشتر شده است.

در 1 می، DefiLlama گزارش داد که پروتکل‌های استیکینگ مایع از TVL صرافی‌های غیرمتمرکز پیشی گرفته‌اند و به دسته برتر DeFi تبدیل شده‌اند. در 30 می، پروتکل پل زدن زنجیره‌ای متقاطع LayerZero با شبکه Tenet همکاری کرد تا استفاده از استکینگ مایع را در اکوسیستم کیهان افزایش دهد.


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید