برنامه بازده پلتفرم ثروت رمزنگاری با استفاده آسان را ارائه می دهد: بررسی


از آنجایی که روند صعودی کریپتوها در اوایل سال 2024 افزایش می‌یابد که با ارتقای دنکن اتریوم (ETH) و نصف شدن چهارمین بیت کوین (BTC) تسریع می‌شود، تازه واردان و متخصصان به طور یکسان به دنبال راه‌هایی برای محافظت و افزایش سود سرمایه هستند.

برنامه Yield App یک برنامه تولید ثروت قابل اعتماد و آزمایش شده در نبرد، مجموعه ای بی نظیر از فرصت ها را برای دارندگان بیت کوین (BTC) و آلت کوین ارائه می دهد که با پشتیبانی استراتژی های کم خطر و نرخ های جذاب APY پشتیبانی می شود.

کسب سود پایدار با بازده برنامه: نکات برجسته

در سه ماهه اول سال 2021 منتشر شد. برنامه بازده این اکوسیستمی از خدمات برای ایجاد بازده سپرده‌های ارزهای دیجیتال است. همچنین با فیات کار می کند و تا 25٪ APY را ارائه می دهد.

 • معمولاً استراتژی‌های تولید بازده غیرفعال با تأمین نقدینگی در DeFi مرتبط است، که با طرح‌های پرریسک یا فعالیت‌های مالی مشکوک همراه است یا به تخصص خاصی در Web3 نیاز دارد.
 • برنامه بازده، روایت را تغییر می‌دهد زیرا بدون ارائه پول برای وام‌دهی زنجیره‌ای یا طرح‌های MLM، بازدهی ارائه می‌کند.
 • در عوض، برنامه Yield هنگام کار با پول مشتری به استراتژی‌های خنثی بازار و رویکرد ریسک‌گریزی متکی است.
 • از کاربران ییلد اپلیکیشن دعوت می‌شود تا بازده سپرده‌های خود را در ده‌ها ارز دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و تتر دلار آمریکا (USDT) کسب کنند.
 • برنامه بازده سپرده‌ها را به یورو (EUR) و پوند بریتانیا (GBP) می‌پذیرد. صرافی فیات کریپتو نیز برای همه مشتریان در دسترس است.
 • دارندگان کریپتو می‌توانند پس از راه‌اندازی ساده حساب و بررسی‌های KYC بدون دردسر، از برنامه Yield استفاده کنند.

طراحی توکنومیک برنامه Yield توسط توکن بومی YLD در اتریوم (ETH) طراحی شده است، در حالی که پشته فنی آن شامل Haven1، یک بلاک چین لایه 1 سازگار با EVM است که برای موارد استفاده محور DeFi بهینه شده است.

3 روش برتر برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال غیرفعال

اگرچه بخش ارزهای دیجیتال راه‌های مختلفی را برای بهره‌مندی از کار با رمزارز اجازه می‌دهد، تنها تعدادی از آنها را می‌توان به درآمد واقعاً غیرفعال یا «نیمه منفعل» نسبت داد.

تامین نقدینگی در دیفای

در اکثر برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi)، می‌توانید از مزایای تزریق نقدینگی به استخر وام‌دهی استفاده کنید. برخلاف خدمات بانک‌های اصلی Web2، وام‌گیرندگان همان بازدهی را دریافت می‌کنند که وام دهندگانی که پول خود را از DeFi پرداخت می‌کنند.

این طرح ایمن به نظر می رسد، اما به شدت به قیمت تمام ارزهای درگیر بستگی دارد، نیاز به تخصص در DeFi دارد، و به دلیل کارمزدهای بالا می تواند کند و منابع ناکارآمد باشد.

برنامه های کاربردی با ریسک بالا

این طرح را می توان با طرح های “درآمد سریع” مقایسه کرد: “Early birds” نقدینگی تزریق شده توسط نسل بعدی شرکت کنندگان را به اشتراک می گذارند. چنین مکانیزم‌هایی فقط زمانی کار می‌کنند که شرکت‌کنندگان جدید به این فرآیند بپیوندند.

اگرچه این طرح ها اغلب با نرخ های APY بسیار بالا همراه هستند، اما اکثر آنها دیر یا زود شکست می خورند. علاوه بر این، چنین فعالیت هایی در برخی از حوزه های قضایی غیرقانونی است.

پلتفرم های کسب درآمد متمرکز

پلتفرم‌های کسب درآمد متمرکز، مزیت‌های کلاس‌های مختلف برنامه‌های کاربردی مولد بازده را ترکیب می‌کنند. درست مانند بانک های Web2، آنها از وجوه کاربران در طرح های ریسکی استفاده نمی کنند. در عوض، دارایی های سرمایه گذاری شده توسط مشتریان به عنوان نقدینگی در مشاغل محافظه کار و ریسک گریز استفاده می شود.

برنامه های کاربردی در این کلاس با نرخ توان عملیاتی پایدار و قابل پیش بینی کار می کنند. وقتی صحبت از رمزنگاری به میان می‌آید، آن‌ها به وسیع‌ترین طیف ارزهای دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC) و آلت‌کوین‌ها دسترسی دارند. بسیاری به ذخیره سازی متمرکز متکی هستند و بررسی های KYC/AML را روی مشتریان بالقوه انجام می دهند. این دسته از روش‌های بازده، ایمن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین هستند. همچنین این راه حل برای مشتریانی است که هیچ تجربه قبلی در امور مالی، ارزهای دیجیتال یا سرمایه گذاری ندارند.

Meet Yield App، برنامه مدیریت دارایی ایمن و مناسب برای مبتدیان

از ابتدای سال 2021، برنامه بازدهاین شامل بیت کوین (BTC) و سپرده گذاران آلت کوین، یک دستگاه تولید بازده ارز دیجیتال است. با برنامه Yield، هر کسی می‌تواند ارز دیجیتال خود را پارک کند تا در APY تا 25 درصد درآمد کسب کند.

کاربرد بازده: مبانی پلتفرم و نشانه YLD

Yield App یک برنامه یک مرحله ای برای کسب بازده سپرده های ارزهای دیجیتال است. محصول اصلی (یک ماژول تولید بازده) با چندین سرویس اقتصادی مفید ارز دیجیتال همراه است:

 1. میز معاملات فرابورس.
 2. درگاه پرداخت ارز فیات برای پوند و یورو.
 3. مبادله از کریپتو به فیات.
 4. ابزار “خرید تکراری” برای استراتژی های DCA.
 5. ابزار Yield Pro برای معامله گران پیشرفته.

هدف اصلی از فعالیت های ییلد اپ ایجاد درآمد غیرفعال برای انواع سرمایه گذاران است. به عبارت ساده، سپرده گذاران برای دریافت پاداش های دوره ای، ارزهای رمزنگاری شده خود را برای یک دوره از پیش تعیین شده «قفل می کنند».

تصویر: برنامه بازده

طراحی توکنومیک اپلیکیشن Yield توسط توکن YLD که به عنوان یک دارایی ERC-20 در بالای بلاک چین اتریوم (ETH) صادر شده است. از سه ماهه اول سال 2024، توکن YLD آماده معامله در صرافی‌های اصلی متمرکز (KuCoin، Gate.io) و غیرمتمرکز (Uniswap، QuickSwap) است. YLD به عنوان توکن ابزار اصلی در فعالیت های مختلف در برنامه Yield یکپارچه شده است.

اپلیکیشن بازدهی: به بیت کوین، آلتکوین ها و استیبل کوین ها علاقه کسب کنید

باز کن برنامه بازدهبا تشکر از این، هر سرمایه گذار می تواند برنامه ای را پیدا کند که مناسب استراتژی سرمایه گذاری او باشد. اول از همه، سه برنامه کسب درآمد ارائه می دهد: Win+365، Win+ و استراتژی های انعطاف پذیر.

برنامه کاربردی بازده

ارزهای دیجیتال پذیرفته شده است

امکانات

365+ کسب کنید

USDC، USDT، TUSD، DAI، ETH، BTC

حداقل دوره قفل در 365 روز تنظیم شده است، پرداخت تا 15٪

کسب درآمد +

USDC، USDT، TUSD، DAI، ETH، BTC، ATOM، BNB، DOT، NEAR، SOL، AVAX، MATIC، XRP، DOGE، ADA، LINK، NEAR

حداقل دوره قفل در 30 روز تنظیم شده است، پرداخت تا 13٪

قابل انعطاف

USDC، USDT، TUSD، DAI، ETH، BTC، ATOM، BNB، DOT، NEAR، SOL، AVAX، MATIC، XRP، DOGE، ADA، LINK، NEAR

پرداخت انعطاف پذیر، پرداخت تا 11٪

بنابراین، سپرده گذاران می توانند از بیت کوین (BTC)، آلت کوین ها، و همچنین از استیبل کوین های متمرکز (USDT، USDC) و غیرمتمرکز (DAI) بهره ببرند.

برنامه بازده
تصویر: برنامه بازده

در ماژول Yield Pro، برنامه بازده یک استراتژی پیچیده افزایش بازده را در قالب ارز دوگانه (یا خرید پایین) با نرخ‌های APY بیش از 50% ارائه می‌کند.

برنامه بازده: محصولات و خدمات

علاوه بر ماژول تولید بازده، برنامه بازده تعدادی خدمات مفید را برای یک تجربه ارز دیجیتال بدون دردسر ایجاد کرده است. ماژول Swap خدمات مبادله ای مبتدی به رمزارز و ارز دیجیتال به فیات را ارائه می دهد.

درگاه پرداخت فیات ارزهای اصلی فیات، یورو (EUR) و پوند بریتانیا (GBP) را می پذیرد. مشتریان می توانند آنها را با استفاده از روش های پرداخت آشنا واریز کنند.

همانطور که قبلا ذکر شد، Yield Pro مجموعه ای پیشرفته از خدمات را برای سرمایه گذاران پیشرفته با سپرده های بالا و درک عمیق از نحوه عملکرد بازارهای ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. هدف این محصول سرمایه‌گذارانی با ریسک‌پذیری‌ها و اهداف سرمایه‌گذاری متفاوت است که می‌خواهند استراتژی‌های پیچیده‌تری ایجاد کنند. در عین حال، تمام اطلاعات مربوط به Yield Pro در ویدیوهای توضیحی خلاصه می شود تا هر مشتری بتواند طراحی آن را کشف کند.

میز خارج از بورس (OTC) برنامه Yield به سپرده گذاران بزرگ اجازه می دهد تا تراکنش های ارزی به ارزش بیش از 100000 دلار، معادل بیش از 70 ارز دیجیتال انجام دهند. این مبادلات کاملاً محرمانه هستند و در هیچ صرافی نشان داده نمی شوند.

سرانجام، Yield App ماژول «خرید تکراری» را در نسخه بتا منتشر کرد. با خرید تکراری، هر کسی می‌تواند از DCA، قدیمی‌ترین و آزمایش‌شده‌ترین استراتژی برای ایجاد ثروت در بازار در حال رشد، بهره‌مند شود.

در نتیجه، مشتریان Yield App می‌توانند از یک اکوسیستم کل نگر از خدمات ارزهای دیجیتال بدون ترک برنامه لذت ببرند.

برنامه بازده: چگونه می توانید شرکت کنید؟

ثبت نام در جریان است برنامه بازده حتی برای مبتدیان رمزارز نیز واضح و بدون دردسر باقی می ماند. ابتدا مشتریان جدید باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و آن را از طریق ایمیل تأیید کنند.

برنامه بازده
تصویر: برنامه بازده

پس از ثبت و فعال شدن حساب، افراد تازه وارد باید چک های KYC/AML و تایید هویت را بگذرانند. از آنجایی که یک سیستم بدون درز پیاده سازی می شود، تمام تراکنش ها حداقل زمان می برد.

پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، کاربران می توانند پول رمزنگاری یا فیات را واریز کنند و بلافاصله شروع به کسب درآمد کنند.

امتیاز: Haven1، بلاک چین EVM مبتنی بر برنامه Yield برای دوران DeFi چیست؟

تیم Yield App موارد زیر را به عنوان بخش جدیدی از پشته فناوری منتشر کرده است: بهشت 1یک بلاک چین سازگار با EVM با کارایی بالا که برای موارد استفاده DeFi طراحی شده است.

هویت قابل تأیید داخلی در سطح کیف پول، مکانیسم‌های کاربردی و حفاظ‌های امنیتی را تسهیل می‌کند که به Haven1 اجازه می‌دهد موارد استفاده مالی غیرمتمرکز غیرمتمرکز را که قبلاً غیرقابل دستیابی نبود، باز کند.

در حال حاضر زنجیره بلوکی توسط شبکه ای متشکل از هفت اعتبار سنجی محافظت می شود. دارندگان YLD می توانند توکن های خود را به نفع یک اعتبارسنجی یا دیگری برای بهبود تمرکززدایی آن و کسب جوایز اضافی به اشتراک بگذارند. با بیش از 100000 YLD سهام، مشتریان به خدمات اضافی و جوایز برتر دسترسی دارند.

Haven1 به طور کامل ممیزی شده و با TPS بالا کار می کند. این باعث می شود که این راه حل ترجیحی برای مؤسساتی باشد که به دنبال آوردن کسب و کار خود به صحنه DeFi هستند.

بسته شدن

Yield App یک برنامه یک مرحله ای برای تولید بازدهی ارزهای دیجیتال است. بیت کوین (BTC)، استیبل کوین های اصلی و آلت کوین ها در سه برنامه با حداقل دوره های قفل متفاوت، باعث ایجاد علاقه می شوند. کاربران می توانند تا 25% APY در ماژول های معمولی و نرخ حتی بالاتر در ماژول های Yield Pro دریافت کنند.

سرمایه‌گذاری غیرفعال با برنامه بازده در مقایسه با جایگزین‌های رایج، ایمن‌تر است: برخلاف بسیاری از برنامه‌های CeFi و DeFi، استراتژی‌های تولید بازدهی کم‌خطر و ناشناس بازار را در اولویت قرار می‌دهد.

علاوه بر ابزارهای ایجاد بازده، برنامه Yield به مشتریان خود اکوسیستمی از ابزارهای مبادله و سود ارائه می دهد: میز تسویه OTC، مبادله کریپتو به فیات، ماژول DCA خودکار و غیره.

ستون فقرات توکنومیک Yield App، توکن YLD در بلاک چین اتریوم است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید