یک شرکت دولتی دیگر در حال خرید بیت کوین است


DeFi Technologies، یک شرکت سهامی عام با تمرکز بر فناوری های Web3 گرفته شده با فاش کردن استراتژی خزانه بیت کوین خود، صفحه ای از کتاب بازی MicroStrategy را در نظر بگیرید.

او ابتدا 110 بیت کوین (7.7 میلیون دلار) را پس از اینکه تصمیم گرفت بیت کوین را دارایی ذخیره اصلی خود کند، خریداری کرد.

این شرکت که سهام آن در Cboe Canada در تورنتو معامله می شود، گفت که بیت کوین را خریداری کرده تا از دارایی های شرکت در برابر کاهش ارزش پول محافظت کند. روسی نیوتن، مدیرعامل DeFi Technologies معتقد است که این شرکت می تواند به لطف آخرین سرمایه گذاری، خزانه داری خود را به طور بالقوه گسترش دهد.

مرتبط با

هوش تجاری MicroStrategy با ادعای جسورانه خود در آگوست 2020 در زمینه پذیرش بیت کوین سازمانی پیشگام شد. این شرط نتیجه داد و مایکل سیلر، یکی از بنیانگذاران بیت کوین، یکی از برجسته ترین حامیان بیت کوین شد. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayسهام این شرکت اخیراً پس از رشد بیش از 100 درصدی سهام آن در سال 2024 به شاخص جهانی MSCI اضافه شد. MicroStrategy همچنان بزرگترین مالک نهادی ارز دیجیتال پیشرو با 15 میلیارد دلار ثروت بیت کوین است.

مرتبط با

به دنبال MicroStrategy، تسلا همچنین در فوریه 2021 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد، اما قبلاً بخش قابل توجهی از این سرمایه گذاری را نقد کرده است.

شرکت فناوری پزشکی ماه گذشته سملر علمی او همچنین تصمیم گرفت 40 میلیون دلار بیت کوین بخرد.

به طور کلی، پذیرش سازمانی بیت کوین ناموفق بوده است، به طوری که تعداد بسیار کمی از شرکت های غیر رمزنگاری ارز دیجیتال پیشرو را به ترازنامه خود اضافه کرده اند. با این حال، انتظار می‌رود قوانین حسابداری جدیدی که از سال آینده اجرایی می‌شوند، خرید بیت کوین را برای شرکت‌ها آسان‌تر کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید