سالی که ماینرهای بیت کوین به هم نزدیک شدند؟  تحلیلگران روندهای کلیدی استخراج را برای سال 2023 پیش بینی می کنند

سالی که ماینرهای بیت کوین به هم نزدیک شدند؟ تحلیلگران روندهای کلیدی استخراج را برای سال 2023 پیش بینی می کنند


تحلیلگران شاخص نرخ هش پیش بینی می کنند که استخراج کنندگان عمومی بیت کوین فعالانه برای به حداقل رساندن هزینه ها در سال 2023 با خصوصی سازی یا ادغام با سایر شرکت ها تلاش خواهند کرد.

به گفته تحلیلگران صنعت، پس از یک سال تکان دهنده برای بیت کوین (BTC)، استخراج کنندگان عمومی امسال بر تقویت ترازنامه خود و به حداقل رساندن هزینه ها تمرکز خواهند کرد.

جاران ملرود و کالین هارپر، تحلیلگران بیت‌کوین شاخص نرخ هش، پیش‌بینی کرده‌اند که به حداقل رساندن هزینه استخراج بیت‌کوین احتمالاً باعث می‌شود که استخراج‌کنندگان عمومی در سال ۲۰۲۳ به بخش خصوصی یا ادغام با سایر شرکت‌ها سوق پیدا کنند.

در یک پست وبلاگی با عنوان “10 پیش بینی استخراج بیت کوین برای سال 2023″، تحلیلگران اشاره کردند که استخراج کنندگان عمومی با الزامات گزارش دهی سختگیرانه ای مانند صرف میلیون ها دلار برای گزارش سالانه مواجه هستند.

پس از کاهش 90 درصدی سهام استخراج بیت کوین در سال 2022، استخراج کنندگان عمومی می توانند خصوصی سازی یا ادغام شوند تا هزینه ها را به اشتراک بگذارند و هزینه های اداری را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

شاخص نرخ هش پیش بینی می کند که سال 2023 سال اتحاد ماینرهای بیت کوین و همچنین سال بازسازی اساسی در صنعت استخراج بیت کوین خواهد بود. تحلیلگران مطمئن هستند که تقویت ترازنامه برای استخراج کنندگان بیت کوین در سال 2023 اولویت اصلی خواهد بود زیرا آنها برای جلوگیری از ورشکستگی تلاش می کنند.

تحلیلگران خاطرنشان کردند که سطوح بدهی ناپایدار برخی از ماینرهای بیت کوین آنها را مجبور می کند که بدهی را به عنوان تنها گزینه بازسازی کنند. نویسندگان افزودند که تجدید ساختار بدهی می تواند به معنای مذاکره در مورد نرخ بهره پایین تر یا تمدید سررسید بدهی باشد.

به گفته تحلیلگران، ماینرهای بیت کوین به طور فزاینده ای در سال 2023 با استفاده از مشتقات استخراج بیت کوین، از جمله مواردی که به ماینرها امکان می دهد نرخ هش آتی را با قیمت هش معینی بفروشند، ریسک ها را پوشش خواهند داد. ملرود و هارپر می‌گویند: «همانطور که در صنایع تولیدکننده کالاهای بالغ‌تر انتظار می‌رود، ما شاهد روندی خواهیم بود که استخراج‌کنندگان شروع به پوشش هر چیزی می‌کنند که بتوان آن را پوشش داد.

در مورد پیش‌بینی‌های گسترده‌تر صنعت، شاخص نرخ هش همچنین با استناد به چرخه‌های تاریخی قیمت BTC، پیش‌بینی می‌کند که بازار نزولی بیت‌کوین در حال انجام احتمالاً در سال 2023 پایان خواهد یافت. با این حال، به گفته تحلیلگران، تا زمانی که شرکت های مالی سنتی آماده تغییر به بیت کوین نباشند، یک بازار صعودی در مقیاس کامل آغاز نخواهد شد.

تحلیلگران پیش بینی می کنند که رشد نرخ هش بیت کوین احتمالاً در سال 2023 کند خواهد شد و تجهیزات ماینینگ حتی ارزان تر خواهند شد.

مربوط: ماینرهای بیت کوین موفقیت های متفاوتی را در مقابله با بحران گسترش بیش از حد ناشی از بدهی مشاهده می کنند

پیش‌بینی‌های شاخص نرخ هش برای استخراج بیت‌کوین در بحبوحه‌ی صنعت ماینینگ کریپتو در حال عبور از یک بحران بزرگ است که با از دست دادن تقریباً 60 درصد ارزش بیت‌کوین در سال 2022 آغاز شد. برای زنده ماندن در زمستان کریپتو 2022.


نویسنده: Helen Partz

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉